رضا مهدوی با حضور شاهین فرهت و محسن الهامیان در شبکه چهار سیما به بررسی فرهنگ شنیداری و ذائقه موسیقایی مردم در رسانه می‌پردازند.

به گزارش خبرگزاری موج، شب موسیقی برنامه شبانگاهی شب‌های هنر امشب، یکشنبه 13 آبان به فرهنگ شنیداری و ذائقه موسیقایی می‌پردازد. در این برنامه رضا مهدوی (مجری- کارشناس) میزبان شاهین فرهت و محسن الهامیان می‌شود.

از جمله مباحثی که فرهت و الهامیان به آن پاسخ می‌دهند عبارت است از؛ فرهنگ شنیداری هر ملت تحت تأثیر چه عواملی است؟ آیا تولیدات موسیقایی پاسخگوی ذائقه شنیداری مردم هستند؟ روند انتشار آلبوم‌ها و مجوزها، میزان نقش رسانه ملی در فرهنگ موسیقایی و شنیداری،  استانداردها و شاخص‌های کیفیت آثار هنری در عرصه موسیقی و.... 

علاوه بر صحبت‌ها و نظرات این دو مهمان، مخاطبان نظر حمیدرضا دیبازر (استاد دانشگاه، آهنگساز و محقق موسیقی) و فرید حامدی (طراح پوستر و طراح جلد  حدود 300 آلبوم موسیقی و مشاور فرهنگی سازمان ملل در سال 2012)  را در خصوص موضوع برنامه می‌شنوند.

پخش قطعه دماوند و قطعه گلدوزی با آهنگسازی محسن الهامیان به خوانندگی پرواز همای به عنوان آیتم ناشنیده هفته، قطعه دونوازی سه‌تار مرحوم ذوالفنون و تنبک مرتضی اعیان و آیتم چهل سالگی از دیگر بخش‌های برنامه شب موسیقی است.

شب‌های هنر از شنبه تا چهارشنبه ساعت 23 ، هر شب با یک تیم تهیه و اجرا به سراغ تئاتر، موسیقی، شعر، کتاب و سینما می‌رود و از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.