میلاد زینلی طراحی های مجسمه گونه اش را به گالری سیحون می برد که شامل 27 طراحی در ابعاد کوچک، اجرا شده با روانویس سفید و سیاه روی کاغذ گراف است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی این نمایشگاه، بداهگی عنوان سومین نمایشگاه انفرادی میلاد زینلی است که از 18 تا 30 آبان ماه در گالری سیحون برپا خواهد شد.

 میلاد زینلی در این مورد گفت: من از سال 1388 به صورت ذهنی نقاشی و طراحی می کنم و با این شیوه می خواهم به ناخودآگاهم نزدیک شوم و به مرور ضمن کار طراحی و نقاشی هایم پخته تر شده اند و فرم های جدید به آثارم راه پیدا کرده اند.

این هنرمند ادامه داد: دغدغه من پی بردن به راز افرینش است که پی ببرم چه کسی هستم و خلقت ام برای چیست و باورم این است که با کشف ناخودآگاهم می توانم به این موضوع پی ببرم.

او افزود:این مجموعه دربرگیرنده 27طراحی در ابعاد کوچک است که با روانویس سفید و سیاه روی کاغذ گراف اجرا شده است. برخی تصور می کنند این طراحی ها پیش تولید خلق مجسمه هستند. از نخستین نمایشگاه گروهی که طراحی هایم را به نمایش گذاشتم همواره مخاطبان چنین تصوری از طراحی های من داشتند، چون طراحی هایم قابلیت حجم گونه دارند. حجم حالتی است که در ناخودآگاه من نقش بسته است رسانه مورد علاقه من نقاشی و طراحی است و مجسمه در الویت های بعدی  قرار دارد.

میلاد زینلی متولد 1365 تهران و فارغ التحصیل هنرستان هنرهای زیبای پسران و فارغ التحصیل از دانشکده موسیقی است. او تاکنون دو نمایشگاه انفرادی نقاشی و مجسمه با عنوان اصلی بداهگی در گالری سیحون برپا کرده است و آثارش را در دو نمایشگاه گروهی در موزه هنرهای معاصر و گالری الهه نیز به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه میلاد زینلی از 18 تا 30 آبان در گالری سیحون خیابان وزارا، کوچه چهارم، پلاک 11 میزبان علاقه مندان خواهد بود.