رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور به مناسب فرارسیدن۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر نصیربیگی رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور به مناسب فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه‌ای صادر کرد.

که متن این بیانیه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

سلامت و صلح جهانی بسته به انقراض مستکبرین است. حضرت امام خمینی(ره)

در شرایطی که به رغم طرح‌ها و راهبرد‌ها و سناریو‌های ساختگی استکبار جهانی برای ایجاد اسلام هراسی و اتهام‌های واهی و دروغین علیه جمهوری اسلامی شکل گرفته، امواج انقلاب و بیداری فراتر از جهان اسلام و حتی قلب اروپا و آمریکا را نشانه گرفته و سنگر‌های نظام سلطه پی در پی به تسخیر ملت‌ها در می‌آید.

در صحنه حوادث و رخداد‌ها ۱۳ آبانماه مصادیقی از پایداری و فداکاری ملت مجاهد و جوانان رشید و انقلابی ایران در مبارزه علیه قدرت‌های شیطانی و استکباری وجود دارد که هریک به تنهایی می‌تواند منشاء تداوم حرکت انقلاب اسلامی و ظلم‌ستیزی و آرمان گرایی نسل‌های متعهد و مؤمن این سرزمین در بستر تاریخ قرار گیرد.

بار دیگر صفحات قطور دفتر تاریخ افتخارات و صحیفه خاطرات ملت مبارز و همیشه در صحنه ایران اسلامی ورق خورد و از لابه‌لای صفحات نورانی مبارزات استقلال طلبانه و آزادی بخش ملت بیدار ایران اسلامی و در میان سطور نگاشته شده با قطرات خون پاک شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، ۱۳ آبانی دیگر از راه رسید.

بار دیگر با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری به مستکبران جهان اعلام می‌کنیم که همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والای نظام اسلامی، ایستادگی و سلطه‌ناپذیری را سرلوحه خود قرار می‌دهیم و همچنان نوک پیکان را به سمت آمریکا و ایادی آن به عنوان نماد استکبار نشانه می‌رویم که بدون تردید این اقدام ادامه راه مقدس شهدا است.

 اینجانب ضمن گرامیداشت این روز تاریخی و ارزشمند، از آحاد و اقشار مختلف ملت شریف جمهوری اسلامی ایران، بخصوص جامعه فرهیخته و ارزشمند هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه به ویژه نسل نخبگان هنری، بالنده، شاداب و آینده‌ساز جوان، برای حضور با اقتدار، پرشور و گسترده در آئین‌ها و مراسم گرامیداشت یوم ا.. ۱۳ آبان ماه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نمایش تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با ولایت فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی دعوت می نماییم.