مجموعه تلویزیونی خاک گرم کاری از جواد ارشاد سرابی می باشد که این روزها عوامل فیلم در کرمان مشغول تصویربرداری این سریال هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مجموعه تلویزیونی خاک گرم کاری از جواد ارشاد سرابی به تازگی کلید خورده است و این گروه در کرمان مشغول تصویربرداری این مجموعه هستند که محصول جدید شبکه یک سیما می‌باشد.

عوامل این سریال هم اکنون در حال ضبط سکانس های آغازین آن در استان کرمان هستند و دانیال حکیمی، شهروز ابراهیمی، مریم خدارحمی و فرشته سرابندی مقابل دوربین بازی می کنند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: طی انجام مراحل حفاری در ارگ قدیم بم، باستان شناسان با کشف جدیدی روبرو می شوند که به دلیل حساسیت موضوع، از پروفسور برومند (با بازی دانیال حکیمی) برای سرپرستی سایت دعوت می شود که در خلال آن ماجراهای بسیاری اتفاق می افتد.

به گفته فریبا بانک توکلی تهیه کننده سریال «خاک گرم»، راین، باغ موزه هرندی، خانه گفتمان، چایخانه حمام وکیل و خانه تاریخی خرم از لوکیشن های سریال در کرمان است.

این تهیه کننده ادامه داد: بعد از پایان تصویربرداری در راین، عازم شهرستان بم خواهیم شد و سکانس هایی را در ارگ قدیم بم ضبط می کنیم سپس عازم شهرستان فهرج خواهیم شد و در ادامه به تهران نقل مکان خواهیم کرد.

دانیال حکیمی، بهرام ابراهیمی، رحمان باقریان، فرشته سرابندی، معصومه آقاجانی، مریم خدارحمی، شهروز ابراهیمی، ریحانه رضی، شیوا خسرو مهر، علی کهن، فرزاد باقری، آسیه سلطانی، مریم گودرزی، مریم اسلامی، دانیال ابراهیمی، علی نفیسی، رضا ایرانمنش، حبیب گوهرگزی و بهزاد فراهانی از بازیگران سریال «خاک گرم» هستند.

سایر عوامل تولید عبارتند از: نویسنده سمانه نامدار، سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریز روح الله ظریف، دستیار کارگردان میثم نجفی، مدیر تصویربرداری فریدون شیردل، تصویربردار عزت الله عزیززاده، طراح صحنه و لباس حسن علیزاده فرد، طراح گریم فرانک گلنوش، مدیر صدابرداری جمال دهقان، تدوین مانی سنجری، آهنگساز بردیا کیارس، جانشین تولید علیرضا کفایتی، دستیاران تولید محمد حشمتی و محمد حسین صادقی، دستیار تهیه حمید نیشابوری.

مجموعه تلویزیونی «خاک گرم» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای تولید می شود.