یاد و خاطر زنده یاد صادق عبداللهی نویسنده پیشکسوت رادیو که بیش از ۵۰ سال فعالیت هنری داشته است، طی یک برنامه زنده در رادیو ایران به آن پرداخته می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از رادیو ایران، جمعه ۲۷ مهر برنامه این جمعه با شما با حضور دوستان، نزدیکان و همکاران زنده یاد صادق عبداللهی پیشکسوت رادیو، ساعت ۹ از رادیو ایران پخش می شود.

به گفته ساجد قدوسیان تهیه کننده این برنامه، صادق عبداللهی در شمار قله های نویسندگی در رادیو و از نامداران طنز کشور بود که به خاطر طنزهایش در رادیو نام آور شد و به شهرت رسید. سبک صادق عبداللهی در نویسندگی، زنده نویسی بود یعنی نویسنده‌ای که با حضور در استودیوی پخش، نیازهای محتوایی برنامه را فوری برآورده می‌کرد. او حتی در برنامه پر آیتم «صبح جمعه با شما» هم با همین سبک نویسندگی می‌کرد.

وی عنوان کرد: از آنجایی که برنامه به صورت زنده پخش می شود، مخاطبان و دوستداران زنده یاد صادق عبداللهی می توانند در طول برنامه با شماره های پخش رادیو ایران تماس بگیرند و در این گرامیداشت همراه «این جمعه با شما» باشند.

«این جمعه با شما» در ایام محرم و صفر جایگزین «صبح جمعه با شما» شده و توسط همان گروه و به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان تولید می‌شود.