سری جدید مستند رمز موفقیت با موضوع معرفی کارآفرینان جوان، نخبه، مخترع و ... شب های زوج ساعت 20:50بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، قاسم یوسفی تهیه کننده مستند رمز موفقیت در توضیح این برنامه گفت: این برنامه به معرفی جوانان موفق و نخبه در حوزه های مختلف ( صنعتی، کشاورزی، تولیدی، الکترونیک و...) می پردازد ، کارآفرینانی که با تلاش و کوشش توانسته اند، به موفقیت های بزرگی دست یابند. 

وی ادامه داد: این برنامه روشهای موفقیت در کسب و کار را به مردم و جامعه بویژه جوانان جویای کار نشان می دهد. همچنین ترویج داشتن اراده، جسارت، کسب مهارت، خلاقیت و مهمتر از همه معرفی بنگاههای اقتصادی زود بازده و متوسط .... از اهداف این برنامه است. 

شعار برنامه رمز موفقیت معرفی کالاهای ایرانی برای مردم در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است. در هر قسمت این برنامه به سراغ یک کارآفرین رفته و روند تولید محصول برای مخاطبان تشریح می شود. 

مستند " رمز موفقیت" در 26 قسمت 10 دقیقه در گروه اقتصاد شبکه پنج سیما تهیه و تولید شده است و شب های زوج ( شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) ساعت 20:50 پخش می شود.