سریال نجوا به کارگردانی ابراهیم شیبانی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سریال نجوا به کارگردانی ابراهیم شیبانی که در ۴۸ قسمت تولید شده است قرار است از امشب (شنبه 14 مهر 97) از شبکه یک سیما پخش شود.

در خلاصه داستان آمده است: جلال شایان بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، در کتاب‌فروشی استادش هرمزی کار می‌کند. تنها فرزند هرمزی دختری‌ است به نام فروغ که مترجم آثار ادبی است. دیدارهایی که به واسطه‌ی کار جلال در کتاب فروشی میان او و فروغ اتفاق می‌افتد، منجر به علاقه و تصمیم آنها به ازدواج می‌شود. فروغ به یک زندگی ساده و توأم با عشق راضی‌ است اما جلال سرِ پُر سودایی دارد و ... .

سریال نجوا

سجاد افشاریان، پوریا رحیمی سام، نغمه ارجمند، الهام نامی، مسعود کرامتی، محمد علی نجفی، احمد حامد، ایوب آقاخانی، مسعود دلخواه، وحید نفر، سوگل خلیق، مجید نوروزی، محسن بهرامی، محمد مختاری، پریسا صبوری نژاد، محمد ساربان، مهدی بجستانی، محمود نظرعلیان، کتانه افشاری نژاد، علی میلانی، پوریا رستمی، محسن سلیمانی، شهین نجف زاده و مهدی احمدی از بازیگران این سریال هستند.

سریال نجوا از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک نمایش داده می‌شود. جمعه ها نیز خلاصه قسمت های پخش شده یک هفته روی آنتن خواهد رفت.