مدیر شبکه پنج سیما طی حکمی، مشاور اجرایی و رییس دفتر، قائم مقام، سرپرست طرح و برنامه شبکه پنج سیما منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، جواد رمضان نژاد مدیر شبکه پنج سیما، طی حکمی، سعید معدن کن را به سمت قائم مقام شبکه پنج، مهدی امینی مشاور اجرایی و رییس دفتر شبکه و علی مهرگان سرپرست طرح و برنامه این شبکه معرفی و منصوب کرد.

در حکم سعید معدن کن که به سمت قائم مقام شبکه پنج منصوب شده، آمده است: «پوشش سراسری این شبکه با تمرکز ویژه بر موضوعات مربوط به کلان شهر تهران، از اهمیت فعالیت در شبکه پنج سیما به عنوان رسانه ای تاثیرگذار و با ضریب نفوذ بالا حکایت دارد. نقش حضرتعالی در پی گیری امور و ایجاد هماهنگی بین گروه ها و برنامه های مختلف شبکه به منظور ارایه تصویری پرنشاط، منسجم و پیشرو از ام القرای اسلامی بسیار حائز اهمیت است. همچنین تسهیل تعامل با بخش های درون و برون سازمانی به منظور دست یابی سریع تر به اهداف مد نظر شبکه در تولید پیام از مهمترین محورهای فعالیت شما است. از زحمات خالصانه و برادرانه جناب آقای تورنگ در دوره حضور در این مسئولیت و سرپرستی گروه کودک و خانواده قدردانی می کنم.»

در حکم مهدی امینی به سمت مشاور اجرایی و رییس دفتر شبکه پنج آمده است: «توجه ویژه به ظرایف ارتباطی و پی گیری جدی امور مربوط به شبکه در ساختار درون و برون سازمانی، تعامل شایسته با همکاران شبکه پنج سیما به مثابه یک خانواده، تسهیل امور اداری و پشتیبانی و نظارت بر اجرای صحیح قوانین مربوط، از جمله مهمترین نکاتی است که باید مد نظر حضرتعالی باشد.»

در حکم علی مهرگان به عنوان سرپرست طرح و برنامه شبکه پنج سیما آمده است: «نقش راهبردی این مدیریت در طراحی پیام با در نظرگرفتن اقتضائات زمان حال، آینده پژوهی­ و با تمرکز بر خلاقیت های رسانه ای، تشکیل شورای جدید طرح و برنامه شبکه را ایجاب می کند. همچنین نظارت بر روند تولید و محتوای برنامه ها به طوریکه کاملا منطبق بر طرح های تصویب شده و نظرات شورای طرح و برنامه باشد باید به طور جدی در دستور کار قرار گیرد. برگزاری کارگاه­ های تجزیه و تحلیل برنامه­ های شبکه با حضور عوامل برنامه­ ساز و کارشناسان و اقدام عملیاتی برای افزایش جذابیت و کارایی برنامه­ ها در هماهنگی کامل با مدیران گروه­ ها، ارایه پیشنهادهای ماهانه، فصلی و سالانه با در نظر گرفتن اقتضائات مختلف کشور و برای اجرای مستمر مأموریت­ های محوله به شبکه ۵ سیما از مهمترین موضوعاتی است که باید­ در طرح و برنامه شبکه به آنها پرداخته شود.

از زحمات و خدمات جناب آقای رحمان قنبرزاده، در مدت سرپرستی این مسئولیت قدردانی می کنم و سرافرازی و بهروزی ایشان را از خداوند متعال خواستارم.»