فیلم سینمایی «ماهورا» به کارگردانی حمید زرگرنژاد در گروه سینمایی استقلال و همچنین فیلم «لازانیا» حسین قناعت چهارشنبه اکران می شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  فیلم سینمایی ماهورا به کارگردانی حمید زرگرنژاد در گروه  سینمایی استقلال و همچنین فیلم «لازانیا»  از روز چهارشنبه یازدهم مهرماه نمایش داده می‌شود.
همچنین از این تاریخ فیلم «لازانیا» حسین قناعت به جای فیلم «یک کیلو بیست‌و یک گرم» اکران خواهد شد و نمایش فیلم‌ها در زیرگروه‌ها هم‌چنان ادامه دارند.

در «ماهورا» ساعد سهیلی، میترا حجار، بهاره کیان افشار، احمد کاوری، کامران تفتی، مهدی صبایی، مونا فرجاد، یوسف مرادیان، محسن افشانی، مالک سراج و داریوش ارجمند به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی «ماهورا» روایتگر داستانی واقعی‌ست و در خلاصه داستان آن آمده است: «در زندگی تو زنی است با چشمانی شکوهمند که لبانش خوشه‌های انگور و لبخندش موسیقی و گل، اما هرکس بخواهد به او نزدیک شود ناپدید می‌شود».

همچنین «لازانیا» یک کمدی پربازیگر است که فیلمبرداری آن در تهران انجام شده است. در خلاصه داستان این فیلم آمده: «تو کفتم!...کف! ...می‌فهمی؟ تا نخورمت ولت نمی‌کنم!»

جواد رضویان، ارژنگ امیرفضلی ، بهنوش بختیاری ،نفیسه روشن، رضا ناجی،پارسیا شکوری، یوسف صیادی، اصغر سمسارزاده،ساعد هدایتی، رضا رویگری ، عباس محبوب، محمد شیری و یوسف تیموری از جمله بازیگران این فیلم هستند.