مدیر گروه ایران و جامعه از تغییر نام برنامه صبحگاهی شبکه رادیویی ایران به سلام صبح بخیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از شبکه رادیویی ایران، غلامرضا بحیرایی، مدیر گروه ایران و جامعه از تغییر نام برنامه صبحگاهی شبکه رادیویی ایران خبر داد و گفت: تغییر و تحول در جهت ارتقای سطح برنامه ها و رضایت بیشتر شنوندگان همواره یکی از اهداف برنامه سازی در رادیو ایران بوده است به همین منظور کار بررسی و ارزیابی برنامه های شبکه رادیویی ایران از ابتدای سال ۹۷ به صورت جدی مورد توجه قرار گرفت و در این میان، برنامه صبحگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: توجه بیشتر به شهرستان ها، تدارک بخش های جدید نظیر بخش مطبوعات و انعکاس به موقع اطلاعات صبحگاهی در کنار تعامل بیشتر با مخاطبان از عمده این تغییرات است.

مدیر گروه جامعه رادیو ایران گفت: استفاده از ظرفیت ایران‌یاران یا همان شبکه مردمی گزارشگران رادیو ایران فرصت خوبی برای انعکاس صدای همه ایرانیان است و رادیو ایران را یک گام دیگر به تحقق شعار خود یعنی ایران را بشنویم نزدیک تر می کند.

وی در پایان بیان کرد: از آنجا که شنوندگان رادیو ایران بعد از گذشت سال ها هنوز برنامه صبحگاهی را با نام قدیمی آن یعنی سلام صبح بخیر می شناسند با موافقت محمدجعفر محمدزاده مدیر رادیو ایران قرار شد تا نام برنامه به نام قدیمی و خاطره انگیز آن یعنی سلام صبح بخیر بازگردد.

سلام صبح بخیر از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۸ صبح از رادیو ایران موج FM ردیف ۹۰ مگاهرتز و موج AM ردیف ۵۵۸ کیلوهرتز پخش می شود.