موج
کدخبر : ۲۴۳۳۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-243360

مدیر شبکه نسیم:

احسانی گفت: با توجه به استقبال خوبی که از سوی مخاطبان صورت گرفته امیدوارم که هزارداستان تداوم داشته باشد و فصل‌های بعدی آن نیز ساخته شود.

به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی معاونت سیما، محمد احسانی مدیر شبکه نسیم به همراه علی اکبر کاظمی قائم مقام، میثم فضلعلی مدیر گروه تولید، مرتضی جاسبی مدیر طرح و برنامه و امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی این شبکه در محل ساخت مجموعه تلویزیونی هزارداستان حضور یافت و ضمن اطلاع از جریان روند تولید، با عوامل این پروژه به گپ و گفت پرداخت.

مدیر شبکه نسیم ضمن اعلام رضایت مخاطبان از این مجموعه، از عوامل تولید و تهیه‌کننده این پروژه تشکر و قدردانی کرد و توضیحات و راهکارهایی را درباره بهبود ساختار و فضای برنامه در فصل چهار ارائه داد.

احسانی با اشاره به اینکه استقبال مخاطبان از هزارداستان دلیل ساخت فصل چهارم آن شده است، گفت: با توجه به استقبال خوبی که از سوی مخاطبان صورت گرفته امیدوارم که این برنامه تداوم داشته باشد و فصل‌های بعدی آن نیز ساخته شود.

وی گفت: این برنامه مبتنی بر داستان های واقعی زندگی افراد جامعه با تنوع جنسیتی، قومیتی و طبقات فرهنگی، اجتماعی مختلف است که در آن تجارب زندگی افراد مطرح می شود جذابیت های خود را دارد.

همچنین جواد فرحانی تهیه‌کننده هزار داستان توضیحاتی را درباره روند تولید برنامه ارائه کرد و گفت: فصل چهارم هزارداستان به پختگی رسیده است و سعی کردیم سوژه ها را از تمام نقاط ایران انتخاب کنیم.

تهیه کننده هزار داستان درباره ساخت برنامه هایی با این حال و هوا بیان کرد: ما به چنین فضایی که مردم از داستان های واقعی زندگی خود با این شیوه صحبت کنند، اعتقاد داریم چون مردم به این ترتیب می توانند بفهمند که مشکلات برای همه وجود دارد و باید یاد گرفت که با این مشکلات و سختی ها مبارزه کرد و به زندگی ادامه داد.

 هزارداستان تلاش کرده‌ است روزنه‌های امیدی که در زندگی افراد موجب تغییر و تکاپویی جدید در زندگی آن‌ها شده‌ است را برای مخاطب به تصویر بکشد.

این مجموعه تلویزیونی در 30 قسمت ساخته می شود که دهه اول و دوم ماه محرم و دهه آخر ماه صفر ، ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها