موج

دومین شب فستیوال موسیقی ققنوس؛

هوروش بند در دومین روز از فستیوال موسیقی ققنوس به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری موج دومین روز فستیوال موسیقی ققنوس میزبان علاقمندان موسیقی پاپ و بویژه هوروش بند بود.

این اجرا در دو سانس طراحی شده بود که سانس اول آن با سالن کاملا پر و البته با نزدیک به ۴۰ دقیقه تاخیر برگزار شد.

مهدی دارابی که ظاهرا علاقه خاصی به تشویق پرهیاهو و  به جیغ زدن تماشاگران داشت پیش از اجرای پنجمین قطعه گفت: با یک جیغ خستگی ما را از تنمان بدر کنید که با استقبال زیاد مخاطبین روبرو شد.

وی سپس افزود: این سالن می طلبد که با چراغ های روشن موبایل شما قطعه این قرارمون نبود را اجرا کنیم که باز هم با استقبال و همراهی مخاطبان همراه شد.

قطعه ششم با تشویق موسیقی دوستان آغاز شد.

هفتمین قطعه ماه پیشونی بود که با هم خوانی اکثر تماشاگران همراه بود.

مهدی قطعه هشتم خود یعنی خنک شد دلت را با یک تحریر آغاز کرد که باز هم مورد تشویق قرار گرفت. این قطعه هم طرفداران زیادی داشت و با همخوانی و تشویق آنها همراه شد. 

قطعات دلم می خواد، به کی پز می دی و یک ریمیکس از سه ترک محبوب ادامه بخش این کنسرت انرژیک بود. و البته پایان این بخش جمع خوانی مهدی دارابی و علاقمندانش بدون همراهی نوازندگان بود و اجرای دوباره قطعه ماه پیشونی به عنوان قطعه درخواستی پایان اجرای هوروش بند در اولین سئانس کنسرتشان در دومین روز فستیوال موسیقی ققنوس بود.

این اجرا حاشیه خاصی نداشت به جز انتقاد ضمنی مهدی دارابی از زمان اولین سئانس که با ترافیک سنگین مسیرهای منتهی به محل برگزاری مصادف شده بود.

یکی دو تماشاگر در بین اجرای قطعات نام این خواننده جوان را صدا می زدند و وی را مخاطب ابراز احساسات خود قرار می دادند که در یکی دو مورد خنده حضار را در پی داشت.

مهدی دارابی در سخنان پایانی خود بخاطر اینکه این سالن از سالن های قبلی بزرگتر بوده و به رغم تحرک بسیار نتوانسته به بسیاری از علاقمندانش نزدیک شود عذرخواهی کرد.  

گزارش تصویری کنسرت هوروش بند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها