دومین پوستر فیلم سینمایی اجباری به کارگردانی حمیدرضا رفائی رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط‌ عمومی فیلم، دومین پوستر فیلم سینمایی اجباری به کارگردانی حمیدرضا رفائی و تهیه‌کنندگی رضا رخشان رونمایی شد. طراحی این پوستر را پوریا صمیمی براساس عکسی از نازنین سلامیان برعهده داشته است.

امیرمهدی عزیزی، علیرضا استادی، رامین راستاد، حبیب‌الله خدامددی و فرهاد تاوتلی بازیگران فیلم اجباری هستند.

اجباری از روز پنج­شنبه یکم شهریور­ ماه در گروه هنر و تجربه روی پرده رفته و علاوه بر تهران اکران خود را در سایر شهرستان‌ها از جمله مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان و ...آغاز کرده است.

در خلاصه‌ داستان فیلم آمده است: کریم عبدی در آخرین روزهای خدمت سربازی درگیر پدر پیر خود می‌شود که به‌شدت به بیماری آلزایمر دچار است و این تقابل برای نگه‌داشتن پدر در شهری که خود غریبه است. تلاش برای انسان بودن و پایبندی به اعتقادات تا آخرین‌نفس حتی در بدترین شرایط هسته اصلی قصه فیلم اجباری را تشکیل می‌دهد.

عوامل فیلم عبارتند از کارگردان: حمیدرضا رفائی، تهیه‌کننده: رضا رخشان، فیلمنامه‌نویس: امیر عبدی و مجید اسماعیلی پارسا، مدیر فیلمبرداری: عبد عبدی‌نسب، تدوین: کاوه ایمانی، مدیرصدابرداری: آرش برومند، طراح گریم: حامد علی بخشی، صداگذاری: محمود موسوی‌نژاد، طراح صحنه و لباس: علیرضا نصیرنیا، موسیقی: بهنود یخچالی، برنامه‌ریز: محمد رسولی واشقانی، مدیرتولید: حسن مصطفوی، سرمایه‌گذار: سارا عابدیان، عکاس: نازنین سلامیان، مشاور رسانه­ ای: سعیده الله­دادی.