مشکل پیش آمده در حین پخش بازی تیم ملی واترپلوی ایران در جریان مسابقات آسیایی جاکارتا، با تفسیری از سوی برخی کاربران فضای مجازی همراه بوده که در ادامه واکنش حسین رضایی ، گزارشگر این دیدار را به همراه داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، گزارشگر شبکه ورزش که پوشش زنده مسابقه امروز رقابت تیم ملی واترپلو ایران را عهده داربود، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ویدئویی را منتشر و تاکید کرده است که مطالب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ممانعت پلیس از تصویربرداری وی نادرست بوده است.

حسین رضایی توضیح داده که این مشکل فقط برای لحظاتی اتفاق افتاده است و او در ادامه به پایین سالن واترپلو رفته و پس از پیروزی تیم ملی کشورمان گزارشی از اعضای تیم ملی هم تهیه و پخش کرده است.

در این ویدئو، رضایی یادآور شده است که پس از این دیدار او به سالن والیبال رفته و این رقابت را هم گزارش کرده است. در دیدار روز گذشته تیم واترپلوی کشورمان مقابل چین، پس از اینکه تیم ملی گلی را به حریف می‌زند، دوربین در دست گزارشگر برای لحظاتی به پایین سقوط می‌کند و در پخش تصاویر اختلال ایجاد می‌شود که این صحنه در فضای مجازی منتشر شده و از آن با عنوان ممانعت پلیس از تصویربرداری خبرنگار صداوسیما یاد می‌شود.