خرید اینترنتی بلیط نمایش‌های هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک از روز یکشنبه ۲۸ مرداد در سایت تیوال آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک اعلام کرده است خرید اینترنتی بلیط نمایش های جشنواره از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 28 مرداد ماه در سایت تیوال آغاز شد.

علاقه‌مندان به نمایش های عروسکی می توانند بلیط های جشنواره را با قیمت 15 تا 30 هزار تومان تهیه کنند. قیمت بلیط‌های جشنواره متناسب با نوع نمایش و ظرفیت سالن مشخص شده است.

خریداران می‌توانند از دو روش زیر نسبت به خرید بلیط نمایش‌های مورد نظر خود اقدام کنند:

1- جدول طراحی شده جشنواره در سایت که امکان انتخاب نمایش و خرید بلیط را فراهم کرده است.

2- برای هر نمایش صفحه مجزایی حاوی مشخصات اجرا طراحی شده که امکان خرید برای مخاطبان را در خود دارد.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور ماه برگزار خواهد شد. شادپیمایی این دوره از جشنواره روز چهارشنبه 31 مرداد ماه از ساعت 17 تا 20 در مجموعه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد (بوستان آب و آتش) برگزار می‌شود و همه افراد و خانواده‌ها از طیف‌های مختلف برای حضور در این جشن شادی دعوت شده‌اند. تنها شرط حضور در این جشن، همراه داشتن عروسک است. همچنین سایت جشنواره نمایش عروسکی به نشانی اینترنتی tehranmobarak.com  دربردارنده جزییات برگزاری این رویداد هنری است.