شبکه چهار سیما در پی درگذشت استاد عزت الله انتظامی و سید ضیاءالدین دری ویژه برنامه دو قسمتی برداشت آخر را به روی آنتن می برد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما: برداشت آخر به تهیه کنندگی میرمحمدحسین رضوی در دو قسمت از امشب از ساعت 23 تا 24 در مدت زمان 60 دقیقه به صورت زنده بر روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گفته رضوی تهیه کننده برنامه: برنامه امشب به زنده یاد عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون اختصاص دارد و در این برنامه که اجرای آن را امیرشهاب رضویان برعهده دارد با سه شخصیت سینمایی و فرهنگی در خصوص شخصیت و آثار هنری این بازیگر کهنه کار سینمای ایران به گفتگو می پردازند.

وی افزود: پخش بخش هایی از گفتگوی فریدون جیرانی با زنده یاد انتظامی در برنامه دو قدم مانده به صبح شبکه چهار، گزارشی از مراسم تشییع پیکر این هنرمند و مستندی ساخته حسین منصوری  در خصوص این شخصیت هنری از جمله بخش هایی است که درد برنامه امشب پخش می شود.

رضوی گفت: دومین قسمت از برنامه برداشت آخر که دوشنبه شب به روی آنتن می رود به کارگردان سینما و تلویزیون زنده یاد سید ضیاءالدین دری اختصاص خواهد داشت.

شایان ذکر است، دو هنرمند پیشکسوت سینمای کشورمان؛ عزت‌الله انتظامی و سیدضیاءالدین دری روز جمعه 26 مرداد 97 از دنیا رفتند.

عزت‌الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون صبح روز جمعه گذشته در سن 94 سالگی دار فانی را وداع گفت و سیدضیاءالدین دری کارگردان متعهد سینما و تلویزیون نیز روز جمعه در سن 65 سالگی درگذشت.