دهمین قسمت برنامه سفیران پنج شنبه 25 مردادماه ساعت 20 میزبان "یوسب چاخواشویلی سفیر جمهوری گرجستان در ایران خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه سفیران با محوریت بازنمایی تجارت خارجی، روابط اقتصادی و دپیلماسی سیاسی – فرهنگی جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است. سفیر جمهوری گرجستان در ایران در این برنامه پیرامون موضوعاتی مانند راهکارهای تعامل بیشتر در حوزه های اقتصاد، سرمایه گذاری های مشترک دو کشور، مسائل اقتصادی دوجانبه و.... به گفتگو می نشیند.

برنامه سفیران با محوریت بازنمایی تجارت خارجی ، روابط اقتصادی و دپیلماسی سیاسی – فرهنگی جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است.

این برنامه در دفتر یا اقامتگاه خود سفیران و مکان های کمتر دیده شده دیپلماتیک تصویر برداری شده است و درباره موضوعاتی چون، تمایلات کشورهای جهان از محصولات ایرانی، نحوه صادرات به سایر کشورها و تسهیلاتی که سفارتخانه‌ها ارائه می‌کنند، نگاه سفرا به کالاهای ایرانی و نظرشان درباره حذف دلار از معاملات فی مابین و موراد بسیاری از این دست در فضای صمیمانه به گفت‌وگو می‌نشینند.

برنامه تلویزیونی سفیران کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که به تهیه کنندگی و اجرای عبداله عبدی ساعت 20بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.