کنسرت های شهرام و حافظ ناظری در پنج شهر کانادا اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، کنسرت موسیقی شهرام ناظری و حافظ ناظری به زودی به همراه بزرگان موسیقی جهان در پنج شهر کانادا به اجرا درخواهد آمد.

ناظری‌ها امیدوار هستند که با اجرای این کنسرت‌ها بتوانند اشعار مولانا را با موسیقی‌ای که تلفیقی از شرق و غرب است به گوش جهانیان رسانده و قدم کوچکی جهت معرفی بیشتر فرهنگ و هنر باستانی  و اصیل ایران بردارند.

پوستر کنسرت ناظری ها

متن نوشته ناظری ها به شرح زیر است؛

دوستان عزیزم ، زمانى که به ایران بازگشتم تنها قرار بود به مدت چند هفته براى اولین اجراهاى ناگفته در تهران و شیراز در ایران بمانم اما شما بزرگواران چنان من را در عشق و لطف خود غرق کردید که بدون اینکه بخواهم، دو سال در خاک با ارزش وطن ماندگار شدم. من هم در این دوران تلاش کردم که بتوانم در حد توانم قدم کوچکى در راه خدمت به شما عزیزانم بردارم.

اما حالا احساس می کنم که دیگر وقت تجربه هاى جدید فرا رسیده و باید فصل جدیدی از زندگی ام را شروع کنم. در شهریور ماه اولین اتفاق و در مهر ماه دومین قدم از این راه جدید که تور کنسرت هاى کشور کانادا هست آغاز مى شود.

حقیقتا از ته دل خوشحالم که بالاخره باز سعادت دیدار با هموطنان عزیزم در کانادا نصیبم میشود و تجدید کلی خاطره هاى زیبا از کنسرت هاى قبلى. و امیدوارم که بتوانم در این شرایط آشفته ی جهان، عشق، دوستی و یگانگی را با زبان موسیقى و شعر با همه مردم کانادا جشن بگیریم.

گفتنی است؛ این کنسرت‌ در تاریخ ١٣ اکتبر از شهر اتاوا آغاز خواهد شد، در شهرهای مونترال، تورنتو و کلگری ادامه پیدا کرده و در ٢٨ اکتبر در ونکوور به پایان خواهد رسید.