دبیر دومین جشنواره ملی فیلم ایثار و مدیر امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از اکران فیلم های راه یافته به جشنواره طی روز های ۳۰ و ۳۱ تیر خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره ملی فیلم ایثار ، سید مرتضی حسینی گفت: فیلمهای منتخب هیات داوران در بخشهای مستند ، کوتاه داستانی ، پویا نمایی ، نماهنگ و فیلمهای 120 ثانیه ای و مردمی طی دو روز 30 و 31 تیر ماه جاری در سینما فلسطین به نمایش در خواهند آمد و عموم علاقه مندان می توانند آثار منتخب جشنواره ملی فیلم ایثار را به تماشا بنشینند.

وی تصریح کرد: پس از جمع بندی آرا هیات داوران،جدول اکران فیلمها تنظیم و منتشر می شود تا هنرمندان ، هنرجویان و مخاطبان جشنواره از زمان بندی اکران آثار مطلع بشوند.

دبیر دومین جشنواره ملی فیلم ایثار با اشاره به رویکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران و توجه ویژه ای که به موضوع ایثار و مشارکت اجتماعی ، اقتصاد مقاومتی ، ایثار اجتماعی و سبک زندگی دارد گفت: فیلمهای قابل توجهی به لحاظ کیفی و موضوعی به جشنواره رسیده اند که به صورت لوح فشرده در اختیار داوران قرار گرفتند. هر یک از داوران رای خود را به صورت جداگانه به آثار دادند تا در نهایت جلسه جمع بندی نتایج داوری هر بخش برگزار شد.

وی تصریح کرد: در مرحله اکران شاهد فیلمهای قابل توجهی از فیلم سازان جوان و صاحب نام کشور خواهید بود.در بخش مستند مجموعه ای از بهترین مستندهای با موضوع ایثار و شهادت که در سالهای 93 تا 96 ساخته شده اند را خواهید دید.

مدیر امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران زمان برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم ایثار را 1 مرداد ماه 1397 اعلام کرد.