نشست نقد و بررسی کتاب الهه نوشته‌ی سیروس همتی روز یکشنبه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، دومین نشست از سری برنامه‌های کتاب‌های بالدار به  کتاب الهه نوشته‌ی سیروس همتی اختصاص دارد که روز یکشنبه  (۶ خرداد ماه) ساعت ۱۸ در فرهنگسرای اندیشه نشست نقد و بررسی آن برگزار می‌شود.

در این مراسم حسین پاکدل (بازیگر)، سیروس همتی (نویسنده  و کارگردان) و علی یعقوب‌زاده حضور خواهند داشت.

بر اساس این گزارش سیروس همتی در «الهه» مجموعه‌ای از نمایشنامه‌های خود را برای مخاطبانش گردآوری کرده است که بیشتر از دغدغه فرم و شیوه روایت و حتی دیده شدن روی صحنه، دغدغه روایت و بیان را می‌توان در آنها دید.

نمایشنامه‌هایی برخاسته از «آن» هنرمند متعهد که گفته می‌شود؛ تلاش دارد روایتی بکر و تازه و در حد بضاعت نویسنده‌اش از باورها و آئین‌های مذهبی ایرانیان را به نمایش بکشاند.

این کتاب در نشر نیستان منتشر شده است.

همچنین  در حاشیه برنامه، نمایشنامه‌خوانی کاری از گروه تئاتر «مانی» با حضور بازیگرانی همچون قربان نجفی، مهدی صبایی، شهرام مسعودی، الهه زحمتی، سعید برجعلی، آزیتا افشار، آساره هداوند و سمانه حبیب پور برگزار می‌شود.

فرهنگسرای اندیشه در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید منفرد نیاکی(اندیشه)  واقع است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۵۰۵۵۱۴ تماس بگیرند.