امیر رهبر مدیر روابط عمومی مؤسسه غدیرشناسی از افتتاح آزمایشی رادیو اینترنتی غدیر خبر داد و از این رادیو اینترنتی به‌عنوان نخستین رادیوی تخصصی در حوزه‌ی غدیر و ولایت در کشور یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی مؤسسه غدیرشناسی کشور، امیر رهبر مدیر اطلاع رسانی  مؤسسه‌ غدیرشناسی با اشاره به راه‌اندازی آزمایشی نخستین رادیو اینترنتی در موضوع غدیر گفت: مؤسسه غدیرشناسی با راه اندازی آزمایشی رادیو غدیر سعی میکند در زمینه غدیرپژوهی پیشرو باشد و به‌همین جهت تلاش میکنیم این رادیو بسط پیدا کند تا تحولی در دسترسی به منابع همیشگی در زمینه غدیر و غدیرپژوهی ایجاد شود و همچنین یک راهنما برای غدیرپژوهان در زمینه معرفی منابع پژوهشی در زمینه غدیر باشد .

ایشان از دیگر اهداف راه اندازی رادیو اینترنتی غدیر, به اجرای دوره های آموزشی مستقل با موضوع ولایت برای افرادی که امکان حضور در کلاس های حضوری را ندارند و همچنین معرفی تازه های نشر در حوزه امامت و ولایت اشاره کردند ، و از این رادیو به عنوان منبعی برای معرفی فعالیت های موسسه غدیرشناسی در سراسرکشور نام بردند.

ایشان در ادامه به برنامه های آتی این رادیو در حوزه پاسخگویی به به شبهات اعتقادی عموم مردم و پاسخگویی به سوالات تخصصی غدیر پژوهان اشاره کردند.

رهبر در ادامه اضافه کرد: با توجه به این‌که رادیو غدیر یک رادیو اینترنتی است لذا قابلیت این ‌را خواهد داشت تا متوجه شویم این رادیو چه تعداد شنونده دارد و چه بخش‌هایی از رادیو بیش‌تر شنیده می‌شود تا به آن بخش ها توجه ویژه ای شود.

وی  اظهار امیدواری کرد بتواند ساعات پخش این رادیو را تا روز غدیر به ٥ ساعت در روز برساند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج