ویژه برنامه تحویل سال شبکه های مختلف سیما، از امشب با حضور مهمانان مختلف روی آنتن می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، ویژه برنامه تحویل سال شبکه های مختلف سیما قرار است از امشب با حضور مهمانان مختلف روی آنتن برود.

شبکه یک سیما

امسال  برنامه یک/یک با اجرای سید علی ضیا لحظات تحویل بهار ۹۷ را جشن می گیرند. این ویژه برنامه از امشب ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه یک سیما پخش می‌شود. سید علی ضیا در نخستین قسمت از ویژه برنامه تحویل سال خود، میزبان اکبر عبدی بازیگر کشورمان است.

معرفی برنامه‌های نوروزی شبکه یک سیما ، گفتگو با برخی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری، تولید شش اثر نماهنگ و کلیپ با صدای علیرضا عصار، حجت اشرف زاده، بنیامین بهادری، محسن چاوشی و زانیار خسروی، تحلیل و معرفی فیلم لاتاری ساخته محمد حسین مهدویان با حضور هادی حجازی فر، دعوت از خانواده‌های شهدا و حضور هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران مطرح کشور از بخش‌های متنوع و جذاب ویژه برنامه یک یک خواهد بود. این برنامه همچنین در روز ۲۹ اسفند پخش خود را از ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز و تا ساعت ۲۱ با بخش‌های مختلفی ادامه می‌دهد.

شبکه سه سیما

همانند سال‌های گذشته احسان علیخانی اجرای برنامه تحویل سال را در این شبکه به عهده دارد. برنامه «بهار نارنج» از امشب (۲۶ اسفند) بعد از خبر ۲۲، به مدت چهار شب روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. عوامل «بهار نارنج» در روز سه شنبه و همزمان با سال تحویل، حدود ۸ ساعت برنامه تدارک دیده اند.

شبکه چهار سیما

شبکه چهار سیما امسال ویژه برنامه‌ای از جنس برنامه‌های ادبی و فرهنگی شبانه اش را برای پخش در لحظات تحویل سال تدارک دیده است و مخاطبان خود را پای "سفره هفت‌سین فرهنگی" می‌نشاند. این برنامه در ۲۹ اسفند با اجرای محمد صالح علا پخش می‌شود.

شبکه پنج سیما

شبکه پایتخت برای سال تحویل امسال، جنگ شبانه «شب فیروزه‌ای» را تدارک دیده است. از ۲۶ اسفند ماه، برنامه شب فیروزه‌ای با اجرای ابوالفضل آقاخانی از برج میلاد به مدت ۴ شب پخش می‌شود. البته ویژه برنامه تحویل سال، روز سه شنبه ساعت ۲۱:۱۵ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

شبکه قرآن

شبکه قرآن نیز برنامه سال تحویل را به دلیل تقارن با شهادت امام هادی (ع) از معنوی‌ترین مکان ایران (مشهد) پخش خواهد کرد. این برنامه نیز از ۲۸ اسفند پخش خواهد شد.

برنامه دورهمی شبکه نسیم هم، در روز  ۲۹ اسفندماه ساعت ۱۶ تا ۱۸ پخش می‌شود.

شبکه آموزش هم پیش از تحویل سال نو به استقبال نوروز خواهد رفت و این ماموریت را به برنامه «پنجره‌ها» محول کرده‌است. این برنامه با عنوان «پنجره‌های نوروزی» با اجرای مجید واشقانی از روز جمعه ۲۵ اسفند ماه تا روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند ماه میهمان مخاطبان خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج