نوشهر امروز میزبان سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس بود که در میان سیل جمعیت مردم ولایت مدار این شهرستان تشییع و در آرامگاه خود به خاک سپرده شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، این سه شهید همانند تعداد دیگری از همرزمان خود طی تفحص های اخیر در عملیات‌های مختلف پیدا شده‌اند و طبق برنامه‌ریزی انجام شده به نوشهر منتقل شدند تا این شهر همانند بسیاری از شهرهای کشور در روزهای واپسین اسفند، بوی شهادت و دفاع مقدس بگیرد و آن ها آمده اند تا یادمان نرود این امنیت و آرامش را مدیون چه کسانی هستیم.

اولین شهید 20 ساله در تک عملیات دشمن در سال 67 و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسیده است. دومین شهید هم جوان 20 ساله‌ای است که در عملیات رمضان در منطقه عملیاتی شرق بصره شربت شهادت نوشید و سومین شهید نیز 23 ساله در عملیات والفجر چهار و در منطقه عملیاتی پنجوین به شهادت رسید.

پیکر این سه شهید روز گذشته در میان استقبال مردم و مسوولان وارد نوشهر شد و مراسم وداع شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع برگزار شد و امروز نیز پس از یک مراسم بسیار معنوی و باشکوه در میان خیل جمعیت مردم نوشهر و چالوس در پارک نوید نوشهر به خاک سپرده شدند تا از این پس میعادگاه عاشقان شهادت و ولایت باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج