آلبوم موسیقی کو؟ با هنرمندی جلیل شعاع از سوی موسسه نشر و پخش جوان روانه بازار موسیقی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، آلبوم موسیقی کو؟  تازه ترین اثر به آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی جلیل شعاع است که در سبک متفاوت «soul» با تلفیق زبان گیلکی و ریشه های فولکِ آن ناحیه بنا شده است و از سوی موسسه نشر و پخش جوان روانه بازار موسیقی شد و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت و مخاطبان می توانند همزمان با نشر این اثر از طریق سامانه های مجاز فروش آثار موسیقایی نسبت به خرید آن اقدام کنند.

این آلبوم شامل قطعاتی با نام های «گَب»، «گُلِی»، «کو؟»، «کُر»، «زاک»، «کوچِ رِ»، «گِ» گیلکی و ۲ قطعه فارسی «مهم نیست» و «بادبادک» است.

مازیار خواجیان، پیمان حاتمی، بردیا امیری، آتنا اشتیاقی، علیرضا میرآقا،سهیل پیغمبری، نیما نواپور، اردوان انزابی پور، مانی مزکی، پدرام فریوسفی، شقایق صادقیان، سردار سرمست، مجید پوستی، بهنام ابوالقاسم و آمانژ آذرمی هنرمندانی هستند که در این آلبوم با جلیل شعاع همکاری کرده اند. این در حالی است که مازیار خواجیان در تنظیم، مدیریت پروژه و مدیریت هنری ، پیمان حاتمی نیز مهندسی صدا، میکس و مسترینگ، صادق کیا مشاور هنری و رسانه، مصطفی سلیمانی، محسن حسینی و محمدعلی حق پرست عکاس و امیر حسین پروین طراحی و اجرای جلد دفترچه دیگر عوامل اجرایی را تشکیل می دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج