اکران فیلم سینمایی آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی که قرار بود از امروز آغاز شود، به دلیل آماده نشدن نسخه دوبله این فیلم در آخرین لحظات لغو شد.

به گزارش خبرگزاری موج،  اکران فیلم سینمایی آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی که قرار بود از امروز (چهارشنبه دوم اسفند) آغاز شود، در آخرین لحظات لغو شد.

در پی لغو اکران فیلم سینمایی آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی، شورای صنفی نمایش تصمیم به اکران فیلم سینمایی مادری به کارگردانی رقیه توکلی گرفت.

پخش‌کننده این فیلم، آماده نشدن نسخه دوبله این فیلم را دلیل به تعویق افتادن اکران اعلام کرد و گفت: این فیلم تا پایان سال 96 اکران نمی‌شود.

شایان ذکر است؛ در این فیلم بازیگرانی چون نازنین بیاتی، هانیه توسلی، هومن سیدی، ملیسا ذاکری،‌ مریم بوبانی، آنا زارع، سجاد اسماعیلی و... ایفای نقش می‌کنند.

داستان «مادری» درباره زندگی دو خواهر است که به تنهایی در شهر یزد با یکدیگر زندگی می‌کنند؛ با این تفاوت که یکی عشق‌ خود را رها کرده و دیگری عشقش او را رها کرده است. آن‌ها یک تنه روبروی مشکلات و مسائلی که سر راه دارند، ایستادگی می‌کنند و حرکتی رو به جلو دارند تا اینکه ...

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج