رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران به دعوت دانشگاه موسیقی شهر ازمیر ترکیه مسترکلاسی را برگزار و پس از آن آثاری از چایکوفسکی را در آنتالیا به روی صحنه خواهد برد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی رهبری  که طی ماه های گذشته حضور فعالی در ارکستر بنیاد فرهنگی هنری آنتالیا داشته از روز ۲۸ بهمن ماه سال جاری برای برگزاری یک مسترکلاس ویژه دانشجویان و استادان رشته موسیقی دانشگاه ازمیر به کشور ترکیه سفر می کند. وی پس از برگزاری این کارگاه های آموزشی که تا روز سوم اسفند ماه ادامه خواهد داشت آثاری از پیوتر ایلیچ چایکوفسکی آهنگساز مشهور روسی را  اجرا خواهد کرد.

علی رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند ماه نیز به همراه رادووان ولاتکوویچ از مشهورترین سولیست های ساز «هورن» آثاری از هایدن، برامس و اشتراوس را با ارکستر دولتی آنتالیا به روی صحنه خواهند برد.

ولادکوویچ از جمله نوازندگان مشهور ساز هورن از کشور کرواسی است. او در مسابقات جهانی هورن درآنکونای ایتالیا، مونیخ آلمان، لی یژ در بلژیک، یوگوسلاوی و لندن به عنوان هنرمند برگزیده شناخته  شده است.

این هنرمند به مدت ۲ سال نوازندگی هورن را در ارکستر سمفونیک رادیوی برلین به عهده داشت و پس از آن به عنوان سولیست در تمام قاره های جهان با معتبرترین ارکسترها و رهبران همکاری کرده است. همکاری علی رهبری با این نوازنده هورن در بروکسل بلژیک شروع شد و سپس در پالرمو ایتالیا ادامه یافت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج