مجمع عمومی کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران به منظور انتخابات نهمین دوره انتخابات هیات مدیره این کانون۳۰ بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مجمع عمومی کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران به منظور  نهمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران دوشنبه 30 بهمن 96 ساعت 16:00 در تالار اجتماعات خانه‌ تئاتر برگزار می‌شود.

بهزاد صدیقی نایب رئیس کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران، ضمن بیان این مطلب گفت: در این مجمع ابتدا گزارش هیات مدیره و سپس گزارش بازرس کانون ارایه می‌شود و پس از آن نامزدهای نهمین دوره انتخابات هیات مدیره به ارایه برنامه های آتی خود برای حضور در هیات مدیره جدید خواهند پرداخت.

نایب رئیس کانون نمایشنامه‌ نویسان ‌خانه‌ تئاتر ایران اضافه‌ کرد: اعضای پیوسته این کانون می‌توانند برای نامزدی در نهمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون نمایشنامه نویسان خانه تئاتر تا تاریخ ۲۸ بهمن ماه نامزدی خود را به صورت مکتوب اعلام کنند و به دفتر خانه تئاتر تحویل دهند.

وی در پایان از همه‌ اعضای کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران دعوت کرد با حضور فعالانه‌ خود در این مجمع، رونق بخش این دوره از انتخابات هیات مدیره کانون باشند.

اعضای کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران با در دست داشتن کارت عضویت معتبر می‌توانند در این مجمع شرکت کنند و اعضایی که امکان حضور در این مجمع را ندارند می توانند به عضو دیگر این کانون وکالت نامه خود را ارایه دهند.

هم اکنون محمد امیریاراحمدی، بهزاد صدیقی، سلما سلامتی، جواد عاطفه و اصغر نوری اعضای هیات مدیره و رحیم رشیدی تبار، بازرس این کانون هستند که در زمستان سال ۹۴ طی برگزاری مجمع عمومی انتخاب شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج