همزمان با ایام الله دهه فجر، طرح تلویزیونی عطر انقلاب از ساعت ۶ الی ۲۳ به صورت زنده و در زمانهای مختلف به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، طرح تلویزیونی عطر انقلاب همزمان با ایام الله دهه فجر، از ساعت ۶ الی ۲۳ به صورت زنده و در زمانهای مختلف به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

افتتاحیه طرح تلویزیونی «عطر انقلاب» در روز ۱۲ بهمن و همزمان با ورود حضرت امام خمینی (ره) و آغاز دهه مبارک فجر از ساعت ۹ صبح با حضور دکتر حشمت الله قنبری ، حمیدرضا مقدم فر و گروه همخوانی محراب پخش خواهد شد .

ویژه برنامه زنده طلیعه نگاهی به ریشه های قرآنی انقلاب اسلامی خواهد داشت که این برنامه همه روزه در ساعت ۱۰:۳۰ با حضور کارشناسان مطرح به روی آنتن این شبکه می رود.

برنامه زنده نگاه خورشید نگاهی به دستاوردهای انقلاب اسلامی دارد که این برنامه جمعه ها ساعت ۹ از حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) پخش می شود.

مخاطبان کودک و نوجوان هر روز ساعت ۶:۳۰ بامداد در برنامه نوگلان قرآنی با آموزه ها و پیام های انقلاب اسلامی آشنا می شوند .

قرآن کتاب انقلاب عنوان ویژه برنامه دهه فجر می باشد که هر روز ساعت ۱۴ با حضور کارشناسان فرهنگی، هنری و دینی به بررسی وجوه دینی و قرآنی انقلاب می پردازد.

پخش محافل قرآنی استانهای مختلف کشور با حضور قاریان مطرح از دیگر برنامه هایی می باشد که همه روزه در ایام دهه مبارک فجر ضبط و با فاصله زمانی اندکی در ساعت ۱۵ به روی آنتن خواهد رفت.

گزارشهای کوتاه از فعالیتهای قرآنی و معارفی در ایام الله دهه فجر در قالب برنامه های «روزنه» و «گزارش هشت» در ساعتهای مختلف پخش خواهد شد .

همچنین پخش مستندهای جذاب ویژه این ایام نیز در ساعت ۲۱:۱۵ در دستور کار قرار گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج