نمایش پولانسکی به کارگردانی محمد میر علی اکبری در تماشاخانه پالیز به روی صحنه می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، نمایش پولانسکی به کارگردانی محمد میرعلی اکبری و تهیه کنندگی محمد مهدی براتی از تاریخ 8 بهمن تا 28 بهمن ماه در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.

تمرین های این گروه نمایشی از مدت ها قبل آغاز شده است و طبق برنامه ریزی های انجام شده، قرار است از تاریخ 8 بهمن، این نمایش به مدت بیست شب در این تماشاخانه روی صحنه برود.

داستان نمایش «پولانسکی» به زندگی پر فراز و نشیب این کارگردان مطرح سینمای جهان اختصاص دارد و نگارش متن این نمایشنامه بر عهده محمد میر علی اکبری بوده است.

نمایش پولانسکی

گفتنی است؛ روز یکشنبه 8 بهمن، اجرای ویژه عکاسان خواهد بود.

بازیگران این اثر نمایشی از میان بازیگران چهره، در حوزه تئاتر انتخاب شدند و بیش از 27 بازیگر در این اثر نمایشی حضور دارند.

آرش فلاحت پیشه، علی نجفی، تینو صالحی، محمد صدیقی مهر، آیه کیان پور، پریسا محمدی، مجید آهنگران، سیامک ادیب، کامبیز منصف، مهدی نصرتی، حمید خوشنویس، پریناز لطف الهی، زری کریمی، هانیه مفلح، ایلناز آذری، افسون یدملت، آرمین پور اسمعیل، مهدی محمدی، بیتا فلاحت پیشه، بنفشه نظری، پریسا سجودی، ماهان رهشناس، محمد جعفری، آرمیتا قبادی، آیلی شرفی، دریا نصرالله، کوشا ابراهیمی و حسین کشفی اصل بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج