مراسم اختتامیه ششمین جشنواره تئاتر شهر روز پنجشنبه 7 دی ساعت 14 در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره تئاتر شهر، مراسم اختتامیه ششمین جشنواره تئاتر شهر با کارگردانی محسن حسن زاده روز پنجشنبه و در ساعت 14 برگزار خواهد شد.

بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره جدول اجراهای روز پنجشنبه به صورت زیر تغییر کرده است:

اجرای نمایش درب پله های اضطراری به کارگردانی مریم داننده که قرار بود در روز پنجشنبه دو اجرا داشته باشد یک اجرا در ساعت 16 و در سالن استاد نصیریان انجام خواهد داد. این نمایش اجرای دوم خود را ساعت 17 روز جمعه پشت سر می گذارد.

اجرای نمایش کر آوایی به کارگردانی امید مشهدی به روز جمعه انتقال یافته و محل اجرای این نمایش نیز در سالن استاد رشیدی خواهد بود. این نمایش در دو نوبت 17.30 و 19و30 به اجرا در می آید.

نمایش مکعب به کارگردانی علی سلیمانی روز پنجشنبه در ساعت 16 سالن استاد رشیدی یک اجرا خواهد داشت.

نمایش «زنده باد زندان قصر» به کارگردانی مهران خوشبین که از روز یکشنبه در ساعت 18.30 و در محل باغ موزه قصر اجرای خود را آغاز کرده ، در روز چهارشنبه 6 دی ماه به کارخود پایان می دهد.

نمایش «یک پنجمک» به کارگردانی مریم کاظمی روز چهارشنبه در دونوبت 16 و 18 و در سالن مظهری فرهنگسرای خاوران روی صحنه می رود. این نمایش در روز پنجشنبه تنها یک اجرا در ساعت 16 خواهد داشت.

نمایش «چشم ها» به کارگردانی مرضیه شاطر طوسی نیز که مدت زمان آن 15 دقیقه اعلام شده در نگارخانه مریم واقع در خیابان کریمخان زند، نبش خیابان نجات الهی شمالی ، بوستان مریم(س) اجرا می شود. این نمایش در ساعت 17 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 6 و 7 دی ماه میزبان مخاطبان خواهد بود.

نمایش «آذر» به کارگردانی حسین توازنی زاده اجرای خود را از روز چهارشنبه در پلاتو یک پردیس تئاتر تهران آغاز خواهد کرد. این نمایش در روز چهارشنبه سه نوبت و از ساعت 18 به اجرا در می آید. آذر در روز پنجشنبه اجرا نخواهد داشت و دو اجرای پایانی خود را در روز جمعه 8 دی ماه و در ساعت های 18 و 20 برگزار می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج