مستند خانه آرام به کارگردانی محمد علی رخشانی که روایت ۳۰ سال جستجوی یک زن برای یافتن خانواده اش است امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، مستند خانه آرام روایت زندگی زن رودباری است که در ۳۰ سالگی متوجه می شود متعلق به خانواده فعلی‌اش نیست و حالا با کمک همسرش به دنبال پدر و مادر واقعی اش می‌گردد.

این مستند ۴۲ دقیقه ای زندگی ساناز دوکوهکی را روایت می‌کند؛ بانویی که پس از ۳۰ سال فرزند خواندگی همچنان درجستجوی هویت خانوادگی‌اش است. ساناز که در ۳ سالگی پس از زلزله رودبار و منجیل به بهزیستی شیراز تحویل داده‌ شده است و تاکنون هم خانواده‌اش را پیدا نکرده، امیدوار است که با پخش این مستند بتواند خانواده‌اش را پیدا کند.

ساخت این مستند یک سال طول کشیده است و عوامل تولید آن عبارتند از محمد رحیمی، محمد مجلل و مهدی کریمی تصویربردار، مهدی کریمی و امیر شیرزایی صدابردار، فاطمه رسولی، محمدعلی رخشانی پژوهش، محمدعلی رخشانی تدوین و احمد افشار صداگذاری.

مستند «خانه آرام» به تهیه‌کنندگی مجید عزیزی و کارگردانی محمدعلی رخشانی، امشب چهارم دی حوالی ساعت ۲۳:۱۵ و پس از سریال «محکومین» روی آنتن خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج