دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع) بسته فیلمی را در قالب های مستند و نماهنگ در سراسر کشور ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع) بسته فیلمی را در قالب های مستند و نماهنگ برای نمایش توسط اکران کنندگان مردمی خود در سراسر کشور ارائه کرد.

مستندهای «فرمانده جواد» اثری درباره شهید جواد حسناوی فرمانده یگان خط شکن سرایا الخراسانی عراق، «از خون جون» مستندی درباره شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه و «زخم های استوایی» اثری درباره کشتار مسلمانان میانمار در میان این مجموعه فیلم هستند.

همچنین مستندهای «معبر»، «امیر من علی»، «خاله بتول» و نماهنگ‌های «لبیک یا حسین (ع)» و «از اربعین تا اربعین» دیگر آثار این بسته فیلم هستند.

دبیرخانه جشنواره «عمار» هدف از ارایه این مجموعه فیلم را تبیین و ترویج پیاده روی اربعین، آشنایی با جبهه مقاومت در عراق و نشان دادن مظلومیت مسلمانان در سطح جهان به ویژه در میانمار عنوان کرده است.

همچین با توجه به اینکه اجتماع بزرگ مردمی در راهپیمایی اربعین عاملی موثری برای جلوگیری از اقدامات وحشیانه علیه مسلمانان میانمار و نیجریه است به همین منظور مستندهایی درباره وضعیت این مسلمانان در بسته فیلم گنجانده شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج