برنامه تلویزیونی اقیانوس آرام اولین برنامه زنده تلویزیونی از کربلا است که برای مخاطب نوجوان به طور زنده با اجرای محمد سلوکی از ۱۱ آبان پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه تلویزیونی اقیانوس آرام که در ایام منتهی به اربعین از کربلا به طور زنده پخش می شود، با اجرای محمد سلوکی که مدتی از قاب تلویزیون دور بود، میزبان چهره های مختلف فرهنگی، ورزشی و... خواهد بود و از طریق آن تلاش دارد فضای متفاوتی را برای بینندگان نوجوان خود به تصویر بکشد.

این برنامه از دو بخش تشکیل شده است که در بخش اول یک چهره ورزشی، فرهنگی و... حضور می یابد و در کنار آنها هر روز یک نوجوان موفق نیز مهمان برنامه است و در طول برنامه با گپ و گفت خودمانی از تجربیات قابل انتقال خود برای رسیدن به موفقیت می گوید.

این برنامه تلویزیونی از میان نوجوانانی که به راهپیمایی اربعین آمده اند، افرادی را برای ثبت تصویر سلفی با گنبد حرم اباعبدالله به یک جایگاه ویژه مشرف به حرم می برد و عکس مربوطه را برای آنها به چاپ می رساند.

برنامه ترکیبی «اقیانوس آرام» اولین برنامه زنده تلویزیونی از کربلا است که برای مخاطب نوجوان به طور زنده از ۱۱ آبان ماه حوالی ساعت ۱۷:۳۰ به مدت هشت شب اجرا می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج