جدیدترین فیلم علی ژکان تا یک ماه دیگر آماده نمایش می شود

جعفر صمدی مدیر تولید فیلم سینمایی «اولین امضا برای رعنا» به کارگردانی علی ژکان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج  درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: آرش قاسمی در حال انجام آخرین مراحل صداگذاری فیلم است و تا چند روز دیگر این مرحله از فیلم به پایان می رسد.

وی افزود: ما در حال رایزنی با چند نفر برای ساخت موسیقی «اولین امضا برای رعنا» هستیم اما هنوز به نتیجه قطعی درباره این امر نرسیده ایم.

این مدیر تولید در پایان گفت:اصلاح رنگ این فیلم را سامان مجد وفایی انجام خواهد داد و در کل فکر می کنم فیلم تا یک ماه دیگر آماده نمایش بشود اما در مورد اکران آن یا حضورش در جشنواره هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: داستان نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده است.آنها یک پسر به نام نیما دارند که ۶ ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده است اما هیچکدام از این کتاب ها نتوانسته اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می پرداختند، اما طولی نمی کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می گوید قصد دارد در خانه اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می ریزد و… .

این فیلم یک درام اجتماعی، خانوادگی است که بخش‌های عمده آن در تهران فیلمبرداری شده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج