کتاب «حرکت در مه» اثر «محمد حسن شهسواری» در جدیدترین برنامه گالری «آس» تهران تحت عنوان «۱۰ شب، ۱۰ نویسنده» در ساعت ۲۰ امروز سه‌شنبه ۲۰ تیر ماه جاری نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، در جدیدترین برنامه گالری «آس» تهران به مدیریت دکتر «کامران هروی»؛ تحت عنوان «۱۰ شب، ۱۰ نویسنده» آثار ادیبان ایرانی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد و در دومین شب نیز، کتاب «حرکت در مه: چگونه مثل یک نویسنده فکر کنیم» اثر «محمد حسن شهسواری» نویسنده و روزنامه‌نگار ایرانی با حضور «یونس تراکمه»، «رضا شکراللهی» و «سینا دادخواه» به میزبانی «مهام میقانی» در ساعت ۲۰ امروز سه‌شنبه ۲۰ تیر ماه نقد و بررسی می‌شود.
«محمدحسن شهسواری» در سال ۱۳۵۰ در بیرجند به دنیا آمده است. او که دانش‌آموخته رشته ارتباطات است و تاکنون داور چند جشنواره و مسابقه ادبی از جمله؛ جایزه «هوشنگ گلشیری»، مسابقه «بهرام صادقی» و جایزه منتقدان و نویسندگان مطبوعاتی بوده‌ است.
مجموعه ‌داستان «کلمه‌ها و ترکیب‌های کهنه»، ۱۳۷۹، نشر آسا، رمان «پاگرد»، ۱۳۸۳، نشر افق، مجموعه‌ داستان «تقدیم به چند داستان کوتاه»، ۱۳۸۶، نشر چشمه، «شب ممکن»، ۱۳۸۸، نشر چشمه، رمان «شهربانو»، ۱۳۹۰، نشر چشمه، رمان «وقتی دلی»،نشر شهرستان ادب، «حرکت در مه»، ۱۳۹۵، رمان «میم عزیز»، انتشار اینترنتی، «بهشت مغولی»، ناشر مؤلف و … از این نویسنده و روزنامه‌نگار ایرانی منتشر شده است.
«ده شب، ده نویسنده» عنوان مجموعه نشست‌هایی است که در نخستین شب آن، آثار «احمد پوری» مترجم و نویسنده سرشناس ایرانی با حضور «احسان رضایی» و «رامبد خانلری» به میزبانی «مهام میقانی» در ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۱۵ تیر ماه جاری در گالری «آس» تهران نقد و بررسی ‌شد.
در هر یک از این جلسات «ده شب، ده نویسنده» علاوه بر دیدار علاقه‌مندان ادبیات با نویسنده‌های محبوب خود، با حضور منتقدین ادبی کارنامه یک نویسنده مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
گالری «آس» تهران در خیابان شریعتی، بالا‌تر از قیطریه، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۸۳۱ واقع شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج