نمایش بازگشت به خانه نوشته هارولد پینتر و کارگردانی رامین معصومیان و فرید قادرپناه روز شنبه 30 بهمن ماه سال جاری اجرای ویژه هنرمندان، اهالی رسانه و منتقدان را به روی صحنه می برد.

به گزارش خبرگزاری موج، با هماهنگی های انجام شده میان گروه اجرایی و مدیریت تماشاخانه ارغنون ، جهت احترام به هنرمندان، اهالی رسانه و منتقدان محترمی که در روزهای عادی اجرای این نمایش، فرصت تماشای آن را نیافته اند، اجرای ویژه ای را در روز شنبه 30 بهمن ماه برای این عزیزان تدارک دیده است.

بازگشت به خانه که دو اجرای موفق را در بخش به علاوه فجر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تجربه کرده و اجراهای خود را گروه از روز جمعه 15 بهمن امسال اجراهای عمومی خود را در تماشاخانه ارغنون آغاز کرده است روایتگر داستان  تدی پسر بزرگ  خانواده ای است  که پس از مرگ مادرش  خانه را ترک کرده  و بعد ازگذشت  ٦ سال به همراه همسرش به خانه باز می گردد. خانواده ی او که سالهاست زنی را در خانه ندیده اند...

بر پایه این گزارش عواملی که در به روی صحنه آمدن بازگشت به خانه همکاری دارند عبارتند از: فتاح محمدی (مترجم) فرید قادر پناه و رامین معصومیان (طراح ، دراماتورژ و کارگردان )، علی دولت‌یاری (دستیار کارگردان ) ، بازیگران به ترتیب حروف الفبا: جعفر برقی کیوان، امین جلالی ، رامین جعفری ، حمیدرضا کشوردوست ، مینا زرنانی ، کاوه مرحمتی ، آزاده مشعشعی، اِمونا پیکریان (منشی صحنه )،رضا قانعی و مهسا مشعشعی (موسیقی )، سارا اسکندری(طراح گریم )، مصطفی محمودی (مشاور اطلاع ‌رسانی و تبلیغات )، سیاوش گودرزی و پریا الهی ( مجریان گریم )،حسام حیدری (پیرایش مو ) ، لاله محمودی (امور ارتباطات رسانه‌ایی و روابط عمومی ) ، نساء نیکو و ندا الماسیان طهرانی (تبلیغات فضای مجازی ، طراحان هنر ایرانیان) تهیه کننده: گروه ریگولیتو

اجرای ویژه هنرمندان، اهالی رسانه و منتقدان نمایش بازگشت به خانه ساعت 21:15 روز شنبه 30 بهمن ماه در تماشاخانه ارغنون واقع در خیابان حافظ ،  خیابان نوفل لوشاتو، بعد از چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، برگزار می شود و گروه تئاتر ریگولیتو با افتخار از هنرمندان، اهالی رسانه و منتقدان گرامی برای تماشای این اثر دعوت به عمل می آورد.

نمایش بازگشت به خانه همه روزه تا 12 اسفند ساعت 21:15 به مدت 70 دقیقه در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت‌های این نمایش با شماره تلفن 09353472965 تماس بگیرند  یا از طریق سایت تیوال نسبت به رزرو صندلی‌های مورد نظر خود اقدام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج