رئیس اپراتور شبکه علمی کشور گفت: ما می توانیم گردشگری سلامت را با داشتن زیرساخت‌های فناوری‌ اطلاعات به نقطه‌ای برسانیم که برای کشور مثمر ثمر باشد و در دنیا به آن بها دهند.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، سادینا آبایی رئیس اپراتور شبکه علمی کشور در افتتاحیه دهمین  نمایشگاه بزرگ گردشگری فارس با اشاره به حضور فعالان بخش گردشگری سلامت در کنار بخش خصوصی در این نمایشگاه خطاب به مونسان، معاون رئیس جمهور در سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: من به عنوان عضوی در حوزه فناوری اطلاعات طرحی در زمینه گردشگری سلامت آماده کرده ام که امیدوارم بدون ایجاد سختی آن را به پیش ببریم چرا که ما می توانیم گردشگری سلامت را با داشتن زیرساخت‌های فناوری‌ اطلاعات به نقطه‌ای برسانیم که برای کشور مثمر ثمر باشد و در دنیا به آن بها دهند.

وی تصریح کرد: در روزگاری که کشور ما دچار جنگ اقتصادی است، ما به عنوان بخش خصوصی در کنار دولت هستیم، ایران، کشور و نظام جمهوری اسلامی برای ماست.

آبایی با اشاره به اصالت و تمدن جامعه ایرانی خاطرنشان ساخت: مردم جمهوری اسلامی ایران ملتی هستند که توانسته اند اصالت خود را در زمانهای سخت نشان دهند.

رئیس اپراتور شبکه علمی ایران خاطرنشان کرد: اپراتور شبکه علمی ایران به خاطر عجین بودنش با حوزه های بیمارستانی و دانشگاهی و تحقیقاتی، برگزاری این نمایشگاه را در حوزه کاری خود مدنظر قرار داد تا بتواند در استان‌ها نیز حضور پررنگ داشته باشد و اشتغالزایی را برای جوانان به نمایش بگذارد.

وی ادامه داد: شرایط فعلی کشور، شرایط بخصوصی است و بخش خصوصی توان این مسئله را دارد که در کنار دولت و مجلس، و ملت ایران بتواند حوزه اقتصاد را به سمت نقطه آرمانی سوق دهد.

آبایی ادامه دادتأکید کرد: اگر بتوانیم چرخه تجارت الکترونیک را در کشورمان به منصه ظهور برسانیم، اتفاقات خوبی خواهد افتاد و طرح ملی گردشگری سلامت که کنش گران بسیاری با خود دارد.