یادواره 37 شهید دانش آموز شهرستان فیروزآباد با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، یادواره 37 شهید دانش آموز شهرستان فیروزآباد با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین در دبیرستان شاهد ریحانه النبی شهرستان فیروزآباد برگزارشد.

فرمانده قرارگاه امام حسین(ع) در جنوب کشور در این مراسم گفت: دشمن به ویژه آمریکا تمام امکانات خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به کار گرفته است اما به حول و قوه الهی همان طور که تاکنون در این زمینه موفق نبوده است در آینده نیز هیچ کاری نمی تواند انجام دهد چون جامعه ای که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته وفدا می کند دیگر هراسی از تحریم و نقشه های دشمنان نخواهد داشت.

سردار شهابی فر افزود: امروز ما با توکل به خداوند متعال و تکیه بر توان جوانان سلحشور، مومن و انقلابی این سرزمین از نظام مقدس اسلامی محافظت می کنیم و پرچم مقدس انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی آن حضرت صاحب الزمان(عج) خواهیم سپرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزآباد نیز در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار داشت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران با تربیت فرزندانی شایسته و تقدیم به نظام مقدس جمهوری اسلامی، دین خود را نسبت به انقلاب و میهن اسلامی ادا کردند و این بزرگواران اکنون پشتوانه ارزشمند نظام جمهوری اسلامی هستند.

پورعلی بیان کرد: وظیفه ما اکنون اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظلله العالی)، حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و پاسداری و صیانت از حرمت خون شهدا است.

به گزارش موج، شهرستان فیروزآباد در دوران دفاع مقدس 514 شهید،    457جانباز و 54 آزاده تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است.