مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس گفت: آن چیزی که برای شکل‌گیری شخصیت یک جوان مسلمان لازم است و ضرورت دارد، در جامعه ما مورد توجه قرار نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی‌زاده، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس در جمع پاسداران و سربازان وظیفه در پادگان بعثت شیراز با بیان اینکه در طول این ۴۰ سال که از عمر انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، کارهای مثبتی در راستای تحقق دولت و جامعه اسلامی صورت گرفته، اما واقعیت این است که این اقدامات کافی نبوده و هنوز جامعه ما اسلامی نشده است تصریح کرد:  آن چیزی که برای شکل‌گیری شخصیت یک جوان مسلمان لازم است و ضرورت دارد، در جامعه ما مورد توجه قرار نگرفته است.

وی با بیان اینکه شاکله اصلی دین اسلام، عقاید و احکام و اخلاق است،‌گفت: اگر جامعه ما مبتنی بر این سه موضوع قرار گرفته و در هر سه مورد تقویت شود، از لحاظ اعتقاد، باورهای معنوی و اخلاقی دیگر مشکلی نخواهد داشت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس اضافه کرد: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری نیاز است که دولتمردان، سایر مسئولان و متولیان فرهنگی در جامعه کار و تلاش بیشتری کنند تا موجبات ارتقای معنویات و اخلاق در جامعه را فراهم آورند.

حاجی‌زاده در پایان یادآور شد: در این شرایط که منطقه دچار آشوب است و کشور ما نیز در جنگ اقتصادی تمام عیار با مستکبرین قرار دارد، آنچه که می‌تواند بصیرت ما را بالا ببرد تا به انحراف کشیده نشویم، تقویت مبانی دینی و اعتقادی است.