مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: با نگاهی اجمالی به وضعیت کنونی منطقه متوجه خواهید شد که ایران اسلامی امروز مقتدرتر از هر زمان دیگری است.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس به نقل از روابط عمومی ناحیه بسیج دانشجویی فارس، اسماعیل قزل سفلی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اظهار داشت: با نگاهی اجمالی به وضعیت کنونی منطقه متوجه خواهید شد که ایران اسلامی امروز مقتدرتر از هر زمان دیگری است و اینها همه برگرفته از دانش و ایمان جوانان برومند ایران اسلامی است که الحمدلله در جای جای این کشور در حال ظهور و بروز است.

وی گفت: روز مبارزه با استکبار جهانی یادآور رویدادهای متعددی در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد که کشتار دانش آموزان در سال 57، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 58 و تبعید امام (ره) در سال 43 از جمله این مناسبت ها می باشد.

قزل سفلی با بیان اینکه پیام حضور حماسی مردم «استکبار ستیزی» است که همانا برگرفته از پیام عاشوراست، افزود: امروز به دنیا ثابت کردیم که با تکیه بر علم و ایمان و بدون نیاز به کمک آمریکای جنایتکار، توانستیم در رقابت با قدرت های بزرگ جهان حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم و راه پیشرفت را به سرعت طی کنیم.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس خاطر نشان کرد: با نگاهی اجمالی به وضعیت کنونی منطقه متوجه خواهید شد که ایران اسلامی امروز مقتدرتر از هر زمان دیگری است و اینها همه برگرفته از دانش و ایمان جوانان برومند ایران اسلامی است که الحمدلله در جای جای این کشور در حال ظهور و بروز است.