طی حکمی؛ صادق شیبانی به عنوان مشاور امور برنامه ریزی شورای اسلامی استان فارس منصوب شد.

به گزارش خبرگزای موج از فارس، علی خرمی رئیس شورای اسلامی استان فارس، طی حکمی صادق شیبانی را به عنوان مشاور شورای اسلامی استان فارس در امور برنامه ریزی منصوب نمود.

متن حکم علی خرمی خطاب به صادق شیبانی به شرح زیر می باشد:

جناب آقای دکتر صادق شیبانی

سلام علیکم

به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مشاور در امور برنامه ریزی در استان فارس منصوب می‌نمایم.

امید است تعهد، شایستگی و سوابق اجرایی درخشان شما بهبود و ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی به شهروندان، ‌تقویت شوراهای اسلامی شهر و روستا، توسعه رضایت مندی مردم عزیز با شناخت ظرفیت‌ها، منابع و توانمندی‌های مادی، معنوی و مدیریتی مناطق، کمک به انجام پژوهش و مطالعات علمی و ارائه سازوکار، سیاست‌گذاری و برنامه‌های راهبردی با هدف تحقق توسعه پایدار در مناطق مختلف استان از جمله مواردی است که انتظار دارد در راستای مشی و رویکرد توسعه‌ای با یاری پروردگار متعال و با همکاری اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستای استان فارس،نسبت به تحقق آن تلاش و کوشش نمائید.

شایسته است در اجرای وظایف محوله به طور مستمر اینجانب را از چگونگی اقدامات، موانع انجام وظیفه و نتایج ارزیابی واحدهای پیوسته و وابسته مطلع نمائید.

توفیقات شما را در انجام این مسئولیت از درگاه پروردگار متعال مسئلت دارم.

علی خرمی 

رئیس شورای اسلامی استان فارس

حکم مشاور امور برنامه ریزی شورای اسلامی استان فارس

به گزارش موج، صادق شیبانی دانش آموخته رشته کارآفرینی در مقطع دکتری است که سوابقی همچون مدیرعاملی شرکت ترنج تجارت نقش جهان، مدیریت مؤسسه شهید شیبانی، مدیریت مرکز پشتیبانی شغلی معلولین کیهان، نماینده عالی مجمع دوستی جوانان جهان اسلام در استان فارس و تدریس در دانشگاه های آزاد اسلامی واحد شیراز و امین اصفهان را در کارنامه خود دارد.