جامعه روحانیت شیراز؛ در پیامی درگذشت حضرت آیت الله شیخ محمدرضا حدائق را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، جامعه روحانیت شیراز طی پیامی ارتحال ملکوتی عالم ربانی و مجاهد نستوه حضرت آیت الله حاج شیخ محمدرضا حدائق را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

ارتحال عالـم عامل و سالک الی الله حضـرت آیت الله آقای حاج شیخ محمدرضا حدائق قدس الله نفسه الزکیه موجب اندوه و تأثر فراوان گردید.

شخصیت ارزشمندی که عمر شریف خود را در کسب معارف اسلامی و خدمت به جامعه اسلامی مصروف و سالیان متمادی در جایگاه دبیری جامعه روحانیت شیراز و امامت جماعت مساجد مختلف به تبلیغ معارف اهل بیت (ع) پرداخته و با تدریس در حوزه علمیه، علماء و طلاب بزرگواری را تربیت نمود و همچنین در روستاهای محروم فارس و اطراف شیراز با همت مردم و دعوت نیکوکاران خیر به احداث ده ها مسجد، حسینیه و مدرسه همت گماردند و آثار ارزشمند فراوانی در مناطق محروم و بی بضاعت از ایشان باقی مانده است.

از این رو ارتحال ایشان، بی شک ثلمه ای سنگین برای حوزه علمیه و نیز مصیبتی بزرگ برای ارادتمندان آن بزرگوار است که سال‌های متمادی از تعالیم سازنده و انفاس قدسیه ایشان بهره‌مند می‌گشتند و نفوس خود را در سایه کلام اخلاقی نافذ و عمل صالح آن عالم جلیل القدر، تربیت و تهذیب می‌نمودند.

جامعه روحانیت شیراز این ضایعه مؤلمه و اندوهبار را به محضر مبارک حضـرت بقیه الله الاعظـم(عج)، مراجـع عظام تقلیـد خاصه وجـود مبارک مـقام معظـم رهبری مدظله العالی، حوزه های علمیه فارس، خاندان معزز حدائق، آقازادگان محترم ایشان علی الخصوص خطیب ارزشمند حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ علیرضا حدائق و مردم ولایتمدار فارس و شهر مقدس شیراز تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان رحمت و غفران الهی جهت آن عالم ربانی و صبر و اجر جهت بازماندگان درخواست دارد.