یزدی زاده مدیر عامل و علی اکبر مونس خواه مدیر حراست شرکت به مناسبت روز نیروی انتظامی با سرهنگ احمد نیکبخت فرمانده حوزه انتظامی شهرستان لنجان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری موج،یزدی زاده مدیرعامل شرکت ضمن قدر دانی از زحمات ماموران نیروی انتظامی آنان را ضامن امنیت شهروندان و کشور دانست و گفت : نیروی انتظامی کار بسیار سختی دارد ، آنان امنیت و آرامش را برای جامعه به ارمغان می آورند.

وی افزود : در شرایط سخت کنونی سختی کار نیروی انتظامی بیش از پیش است و این فداکاری و ایثار در همه کارکنان این قشر وجود دارد .

مدیرعامل شرکت گفت : ذوب آهن اصفهان یک مجموعه بزرگ صنعتی است و تولید هدف اصلی این مجموعه است . باید دانست صنعت فولاد به طور طبیعی آلاینده است ولی تا کنون پروژه های زیست محیطی بسیار مهمی در جهت کاهش آلایندگی انجام شده است .

 وی خاطرنشان ساخت : بسیاری از این پروژه ها با دانش روز و به صورت بومی سازی شده در حال اجرا است که این یک موفقیت بسیار بزرگ در کسب تکنولوژی روز دنیا در شرایط تحریم می باشد .

یزدی زاده گفت : در شرایط سخت کنونی مسئولین باید همراه و همگام صنایع بزرگ باشند و با اتخاذ تدابیر لازم ، شرایط تولید که یکی از مهمترین اولویت ها در کشور می باشد را فراهم نمایند .

سرهنگ احمد نیکبخت فرمانده حوزه انتظامی شهرستان لنجان نیز ضمن قدر دانی از یزدی زاده و هیات همراه این روز را به تمامی همکاران خود تبریک گفت و افزود : ماموران نیروی انتظامی آماده هر نوع فداکاری برای تامین امنیت شهروندان هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها