مراسم شهید آبروی صنعت و یادواره یازده شهید بخش آگلومراسیون با حضور مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن روز یکشنبه 9 تیر ماه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، به همت حوزه بسیج شهید تندگویان ، امور شهدا ، جانبازان و ایثارگران و روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، مراسم « شهید آبروی صنعت » و یادواره یازده شهید بخش آگلومراسیون با حضور مهندس یزدی زاده مدیر عامل شرکت ، تعدادی از معاونین، مدیران  و تعدادی از کارکنان ، روز یکشنبه 9 تیر ماه به میزبانی پایگاه های بسیج شهید مدرس و والفجر در مسجد والفجر برگزار شد .

در این مراسم که پیکر پاک شهید تازه تفحص شده در منطقه عملیاتی رمضان نیز بر فراز دستان همکاران تشییع گردید ، حجت الاسلام والمسلمین سید فتاح حکمت منش گفت: شهادت از آثار اخلاص در عبادت است و خداوند شهادت را به افراد مخلص جامعه اعطا می کند .

وی جهاد اقتصادی و تلاش برای تولید را از عبادت های پر اجر عنوان نمود و گفت : کارکنان ذوب آهن اصفهان با اخلاص در خط اول جبهه صنعت به جهاد و عبادت مشغولند .

مهندس تورج نوابی مدیر بخش آگلومراسیون نیز در گفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشکار یاد و خاطره یازده شهید این بخش را گرامی داشت و گفت : تشییع و حضور بابرکت این شهید گمنام در بخش آگلومراسیون ، باعث افزایش روحیه ایثارگری و گره گشایی در کارها خواهد شد .

وی افزود: شهدا برای امنیت و آسایش کشور و ملت جان خود را فدا کردند و در لحظه لحظه زندگی همه ما حضور دارند و برکت خون آنها همیشه شامل حال ما می شود .

سرهنگ مهران مختاری فرمانده حوزه بسیج شهید تندگویان که مسئولیت برگزاری این یادواره و تشیع پیکر پاک شهید گمنام را بر عهده داشت به خبرنگار ما گفت : اجرای برنامه های متنوع فرهنگی به ویژه حضور پیکر پاک شهدا در چنین برنامه هایی موجب تقویت روحیه ایثار و از خود گذشتگی خواهد شد.

وی افزود: با چنین روحیه ای مسلماً کارکنان ذوب آهن در پایان سال به تولید 3 میلیون و پنجاه هزار  تن چدن دست خواهند یافت.

سرهنگ مختاری تولید محصول ایرانی و توسعه اقتصادی را از سفارش های موکد مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در چند سال اخیر دانست و گفت : با اهتمام به تولید و شکوفایی اقتصادی باید نشان دهیم در مسیر ولایت فقیه در حرکت هستیم .

همچنین در این مراسم از والدین شهدای والامقام محمود و علیرضا موذنی به عنوان شهدای آبروی صنعت و پدر مرحوم علی ادیبی از همکاران درگذشته ذوب آهنی تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است که آیین تشییع پیکر پاک شهید گمنام با جضور مهندس یزدی زاده مدیر عامل و جمعی از مدیران و کارکنان سختکوش شرکت در بخش آگلومراسیون برگزار گردید و شرکت کنندگان در  آیین مذکور با آرمانهای شهدا تجدید میثاق نمودند.