جشن نسیم مهر ویژه حمایت از خانواده زندانیان نیازمند شهرستان لنجان چهارشنبه اول خرداد ماه به همت انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان لنجان ، بخشداری ، شهرداری و شورای اسلامی فولادشهر و بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان در سالن اجتماعات شهرداری فولادشهر برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ، در این جشن خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان ، مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، حجت‌ الاسلام و المسلمین  مسعود سرافراز امام جمعه ،دکتر محمدی شهردار ،اعضای شورای شهر فولاد شهر و جمعی از خیرین این شهر حضور داشتند .

مهندس یزدی زاده در این مراسم گفت : شرایط زندانیان نیازمند به گونه ای است که علاوه بر خودشان ،  باید از خانواده های آن ها حمایت جدی صورت گیرد .

وی افزود :  ذوب اهن در راستای مسولیت اجتماعی خود ،  از خانواده های زندانیان حمایت می کند.

مدیر عامل ذوب آهن در ادامه گزارشی از شرایط خوب تولید در این شرکت با وجود مشکلات از جمله تحریم ها و کمبود مواد اولیه ارائه نمود و به برخی تولیدات  اخیر این شرکت اشاره کرد.  

در پایان ، میزبان برنامه از طرف جمعی از فعالان شهری، از مدیر عامل ذوب آهن به خاطر ایجاد امنیت شغلی و ثبات اشتغال و رضایتمندی پرسنل ذوب آهن، قدردانی نمودند.