آیین تجلیل از 21 نفر از کارگران نمونه شرکت و کارگران شهرداری زرین شهر به مناسبت روز جهانی کار و کارگر 11 و 12 اردیبهشت ماه با حضور خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری لنجان ، میثم محمدی شهردار زرین شهر ، مهدی کریمی رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان ، دکتر بهرام امینی مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی ، علیرضا نکویی مدیر روابط عمومی شهرداری شهرستان لنجان و ۴۶۰ خانوار از تلاشگران شرکت و در ورزشگاه تختی زرین شهر ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری موج، در آیین تجلیل از کارگران زرین شهر مهندس محمدی شهرداری این شهر با عرض تبریک به مناسبت روز جهانی کارو کارگر و اهمیت این روز گفت: کارگران از قشر زحمت کش و پیشتازان عرضه خدمت به شهر و جامعه می باشند . بدون شک جامعه ای که با عرق جبین، تعهد و ایثارگری کارگر عجین می شود، حاصل و برآیندی جز شکوفایی، پیشرفت و موفقیت ندارد و باید گفت امروز تلاش شبانه روزی، خالصانه و بعضا پنهان کارگران زحمتکش شهرداری می باشد که سربلندی مدیریت شهری را رقم زده است.

وی کارگران را بازوان حرکت قدرتمند جامعه به سمت رشد، تعالی و شکوفایی دانست و اظهار کرد: روز کار و کارگر فرصتی بسیار ارزنده برای ارج نهادن به نقش کارگرانی است  که با تلاش و تعهد مثال زدنی نقش خود را در عرصه های مختلف جامعه از جمله مدیریت شهری ایفا می کنند.

محمدی افزود: فضای عمومی شهر، صحنه نمایش زندگی روزمره شهروندان بوده و این کارگران زحمت کش و خدوم شهرداری هستند که این صحنه را از هرگونه زشتی و نازیبایی ها که به وجود می آید رهایی می بخشند و زمینه ساز نشاط شهروندان می شوند.

در این آیین مهندس محمدی شهردار زرین شهر با اشاره به انتخاب شعار سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان رونق تولید ، افزود: کارگران در تحقق شعار سال جاری نقش بسزایی دارند و ما امروز باید شاهد نقش آفرینی بیشتر این قشر پرتلاش و ارزشمند در سال جاری باشیم. وی افزود جایگاه و اهمیت کارگر  به گونه ای است که یک روز در تقویم جهانی به روز کارگر اختصاص داده شده است و چرخ اقتصاد و توسعه کشور برای حرکت نیاز به پشتیبانی و حمایت این تلاشگران  دارد و ما معتقدیم کارگران به عنوان سرمایه های انسانی هستند که با تلاش، تعهد و کار هدفمند خود در راستای آبادانی کشور می توانند کشور را از وابستگی به محصولات بیگانگان بی‌نیاز کنند.

اقدامات ذوب آهن اصفهان در زمینه مسئولیت های اجتماعی و معیشت کارکنان بسیار مطلوب است

 مهدی کریمی رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان ضمن تبریک این روز به تمامی کارگران خصوصاً تلاشگران ذوب آهن اصفهان گفت : مدیریت عالی شرکت اقدامات خوبی در زمینه مسئولیت های اجتماعی و افزایش سطح معیشت کارکنان انجام داده که این امر شایسته تقدیر است . وی افزود : ۱۴ هزار نفر از پدران و فرزندان این مرز و بوم در مادر صنعت کشور ذوب آهن اصفهان مشغول به کار هستند و این افتخار ما است که هر جای نامی از فولاد باشد متخصصین ذوب آهن نیز در آن حضور دارند.

رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان گفت : این شرکت در جهاد اقتصادی به لحاظ دور زدن تحریم ها و دوران دفاع مقدس با تقدیم ۲۸۶ شهید به نظام مقدس اسلامی دین خود را ادا کرده است .

وی با اشاره به این که حمایت از مدیران دلسوز و کار آمد حمایت از قشر کارگر است یاد آور شد : با تعاملات انجام شده در بین واحدهای اقتصادی و سطح شهرستان امید است رونق تولید و تحول اقتصادی صورت گیرد.

کریمی به عزم جدی فولاد مردان ذوب آهن اصفهان در سال رونق تولید اشاره کرد و گفت : افزایش بهره وری و رسیدن به مرز ۳ میلیون تن تولید در این شرکت کلید خورده و به زودی شاهد اتفاقات خوب خواهیم بود .

شایان ذکر است مجتبی براتی ، محمود کریمی ، امیر حسین میر صفایی ، مهدی احمدی ، حسین هندویی ، حبیب اله کریمی ، محمد محمدی ، رجبعلی یادگاری ، حفیظ اله ادیبی ، مهدی یزدان پناه ، روح اله دهقانی ، محمد چراغی ، ایمان ترکیان ، محمدرضا علی عسگریان ، پروانه نصرالهی ، سیدعلی موسوی تبار ، مجید طغیانی ، اکبر محمودی ، سید مجید احمدی ، محسن سلجوقیان و نجفعلی کریمی با دریافت لوح و هدایایی در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند .