معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن آمادگی خودرا برای تعاملات بیشتر با نهاد کتابخانه های عمومی استان و فراهم نمودن امکان بهره مندی کارکنان ذوب آهن و همچنین کارکنان کتابخانه های عمومی استان در جهت استفاده از امکانات و تسهیلات فرهنگی و آموزشی متقابل اعلام نمود .

به گزارش خبرگزاری موج، مهندس امیر هلاکویی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان در روز شنبه 7 اردیبهشت ماه جاری ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان در جلسه ای با مهندس مهدی بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت دیدار و در مورد تعاملات دوجانبه و انعقاد تفاهم نامه همکاری ، گفتگو و تبادل نظر نمودند .

در این دیدار مهندس بهرامی ضمن معرفی آخرین تحولات و دستاوردهای شرکت به تشریح ساختار نیروی انسانی ذوب آهن پرداخت و آمادگی خودرا برای تعاملات بیشتر با نهاد کتابخانه های عمومی استان و فراهم نمودن امکان بهره مندی کارکنان ذوب آهن و همچنین کارکنان کتابخانه های عمومی استان در جهت استفاده از امکانات و تسهیلات فرهنگی و آموزشی متقابل اعلام نمود .

در ادامه  مهندس امیر هلاکویی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان وابسته به نهاد کتابخانه های عمومی کشور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن ابراز خشنودی از حضور در ذوب آهن اصفهان و آشنایی با این مجتمع عظیم صنعتی و فولادی استان و کشور بر ضرورت گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه خصوصا" کارکنان سازمان های صنعتی و اقتصادی تاکید کرد .

وی یادآور شد : گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه و در سازمان هایی مانند ذوب آهن اصفهان موجب توسعه فرهنگ سازمانی، اخلاق حرفه ای و گسترش روابط انسانی در راستای زندگی اجتماعی سازنده تر و افزایش تولید و راندمان کاری خواهد شد .

در ادامه این جلسه در مورد تفاهم نامه مشترک بین ذوب آهن اصفهان و اداره کل کتابخانه های عمومی استان گفتگو شد و مفاد این تفاهمنامه در 7 بند مورد بررسی قرار گرفت .در این تفاهم نامه که به امضای امیر هلاکویی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان خواهد رسید چگونگی همکاری های مشترک و استفاده کارکنان دو نهاد از امکانات ، تسهیلات ، خدمات آموزشی  و مشاوره ای همدیگر تشریح شده است.

در تفاهمنامه مذکور کارکنان و بازنشستگان ذوب آهن بدون پرداخت حق عضویت به راحتی از کتاب های موجود در کتابخانه های عمومی استان و کشور استفاده خواهند کرد . همچنین با اجرای برنامه های فرهنگی ، مسابقات مختلف و برگزاری همایش ها و نمایشگاه های مشترک در جهت افزایش آگاهی و بالابردن سطح مطالعه و کتاب خوانی خانواده بزرگ ذوب آهن اقدام خواهد شد .

بر اساس مفاد این تفاهمنامه جزئیات برنامه ها و امکانات قابل استفاده همکاران از طریق رادیو صدای ذوب آهن و هفته نامه  آتشکار اطلاع رسانی می گردد.