موج
کدخبر : ۲۶۹۹۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269920

معمرین این مجتمع عظیم صنعتی، در یکی از روزهای سرد زمستان گردهم جمع شدند تا برای نخستین بار با مدیرعامل فولاد مبارکه در دیداری صمیمانه از انتظارات، مشکلات و درخواست‌های خود بگویند.

به گزارش خبرگزاری موج، یکشنبه پنجم اسفندماه، مهندس حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه ، میزبان 1200 نفر از بازنشستگان این شرکت در سالن نگین نقش جهان بود.

در این دیدار صمیمی که با هدف بررسی درخواست‌ها و رفع مشکلات احتمالی بازنشستگان برپا شده بود، در ابتدا، آقای حسینقلی فاطمی، رئیس هیئت‌مدیرۀ کانون بازنشستگان شرکت فولاد مبارکه، ضمن تقدیر از مهندس حمیدرضا عظیمیان به جهت موافقت و همکاری در برگزاری این نشست صمیمانه، آن را به فال نیک گرفت و ضمن تبریک روز مهندس و ولادت حضرت زهرا (س) گفت: این نخستین نشست بازنشستگان با مدیرعامل فولاد مبارکه در طول تاریخ این شرکت است؛ بنابراین باید این فرصت را غنیمت بشماریم و از ایشان تشکر کنیم. این‌که خود جناب آقای عظیمیان دو ماه و نیم قبل به بنده گفتند علاقه‌مندند با بازنشستگان دیدار کنند، نشانۀ حسن توجه ایشان به شرایط و وضعیت بازنشستگان عزیز است. همکاران بازنشسته خواسته‌هایی دارند که پیگیری آن‌ها از مدت‌ها قبل شروع شده و البته با وجود اقدامات صورت‌گرفته برخی از آن‌ها نیاز به پیگیری بیشتری جهت رسیدن به نتیجه دارد.

در ادامۀ این دیدار، رئیس هیئت‌مدیرۀ کانون بازنشستگان شرکت به نمایندگی از بازنشستگان صندوق فولاد و تأمین اجتماعی  به برخی از درخواست‌های بازنشستگان همانند امکان استخدام فرزندان بازنشسته، مسائل مربوط به بیمه و درمان بیماران صعب‌العلاج و ازکارافتاده، اجرای معاینات دوره‌ای، استفاده از مراکز رفاهی و تفریحی، تداوم پرداخت کمک‌هزینۀ تحصیلی به فرزندان، تشکیل کمیته‌ای جهت سرکشی و رصد مشکلات خاص، مشارکت مالی بازنشستگان با اختصاص سهام و تخصیص وام اشاره کرد.

ابراهیم مهدیان از همکاران بازنشسته و فعال صنفی از دیگر کسانی بود که به ذکر دیگر درخواست‌های بازنشستگان پرداخت.

پس از ارائۀ پیشنهاد‌های نمایندگان بازنشستگان، مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ضمن تبریک روز مهندس و سالروز میلاد حضرت زهرا از این‌که فرصتی دست داده تا ضمن دیدار نزدیک با بازنشستگان، مشکلات این عزیزان  طرح و بررسی  شود، ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: طی حدود ۶ ماه گذشته،حمایت هایی از بازنشستگان صورت گرفته است و ان‌شاءالله این روند ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل فولادمبارکه در خصوص اشتغال فرزندان کارکنان بازنشسته در شرکت به ذکر موانع و محدودیت‌های قانونی پرداخت و  علاقه‌مندی خود جهت اجرایی شدن برخی درخواست ها پس از بررسی‌های لازم را مطرح کرد.

در ادامه ایاز اسماعیلی معاون نیروی انسانی شرکت درخصوص امکانات تفریحی شرکت گفت: درخصوص امکان استفاده از امکانات رفاهی مثل چادگان و شمال، بعد از بازنشستگی تغییری برای فرد به وجود نمی‌آید و مشکلات رزرو  ناشی از حجم زیاد تقاضا نسبت‌به امکانات رفاهی است. وی درخصوص کمک‌هزینۀ سفرهای بلندمدت از افزایش  آن با موافقت مدیرعامل شرکت خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها