مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از همکاری رسانه ملی اصفهان با ذوب آهن اصفهان و پوشش خبری مناسب رویدادهای صنایع اصفهان قدردانی نمود.

به گزارش خبرگزاری موج، مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با حضور در صدا و سیمای مرکز اصفهان با مدیرکل این سازمان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار مهندس یزدی زاده ضمن اشاره به نقش مهم رسانه ملی در بازتاب دستاوردهای صنعتی و اقتصادی کشور، از همکاری این رسانه با ذوب آهن اصفهان و پوشش خبری مناسب رویدادهای صنایع اصفهان قدردانی نمود .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ابراز امیدواری کرد که این شرکت بیش از گذشته بتواند با همکاری رسانه ملی ، به خوبی فعالیت ها و دستاوردهای خود را جهت افکار عمومی شفاف سازی نماید.

بهرام عبدالحسینی نیز در این دیدار ، جایگاه ذوب آهن اصفهان در صنعت کشور را بسیار ارزشمند توصیف نمود و افزود : همواره و به ویژه در سال جاری که سال حمایت از کالای ایرانی است ، دستاوردهای صنعت فولاداصفهان به عنوان محور صنعت فولاد کشور از جمله اولویت های خبری صدا وسیمای مرکز اصفهان می باشد . وی بیان و انعکاس موفقیت ها و مشکلات صنعت را وظیفه رسانه ملی دانست و افزود : شفاف سازی و بیان واقعیت ها همواره به سود مردم ، منافع ملی و موجب توسعه صنعت است .