موج

معاون فنی و عمران شهرداری تهران گفت: ۴ پروژه بزرگ ترافیکی شهر تهران شامل زیرگذر کوی نصر ، زیرگذر استاد معین در خیابان آزادی، فاز یک پروژه شهید بروجردی و شهید رستگاری در حال اجرا است که تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج، صفا صبوری معاون فنی و عمران شهرداری تهران در مراسم افتتاح اتصال کندروی شمالی بزرگراه ارتش به بزرگراه امام علی(ع) جنوب در منطقه یک تهران گفت: ۴ پروژه بزرگ ترافیکی شهر تهران شامل زیرگذر کوی نصر ، زیرگذر استاد معین در خیابان آزادی، فاز یک پروژه شهید بروجردی و شهید رستگاری در حال اجرا است که تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به افتتاح پروژه اتصال کندروی شمالی بزرگراه ارتش به بزرگراه امام علی (ع) جنوب افزود: یکی از اتصالات بزرگراه ارتش به امام علی(ع) جنوب تکمیل نبود و کسانی که از کندروی شمالی مسیر شرق به غرب بزرگراه ارتش در حرکت بودند. امکان تغییر مسیر به سمت امام علی (ع) جنوب را نداشتند که با اقدام شهرداری منطقه یک این پروژه به طول ۲۵۰ متر به بهره برداری رسید و شهروندان می توانند در این مسیر دسترسی ایمن داشته باشند.

شهردار منطقه یک نیز در این مراسم اظهارداشت: این پروژه با هدف روانسازی جریان ترافیک در محدوده بزرگراه ارتش، میدان اقدسیه و تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با هزینه ای بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال اجرا و به اتمام رسید.

موسوی توسعه فضای سبز را بخش دیگری از اجرای این پروژه دانست و افزود: بیش از ۶ هزار متر مربع فضای سبز در حاشیه این پروژه با غرس ۲ هزار اصله نهال اجرا شد و به‌عنوان یکی از نقاط بی دفاع شهری محل تجمع معتادین شده بود و برای شهروندان ایجاد ناامنی کرده بود که با پاکسازی و تبدیل آن به فضای سبز بخش توسعه یافته به  بوستان هفت تیر افزوده شد.

وی افزود: اجرای پل تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید چمران جنوب به خیابان رشیدالدین فضل اله، تکمیل پروژه ۳۵ متری شهید افتخاری و اتصال آن به بزرگراه امام علی (ع) جنوب، اتصال امتداد بزرگراه ارتش به بزرگراه لشگرک از دیگر پروژه های ترافیکی در حال اجرا در منطقه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها